Судове рішення #1073853
Справа № 2-828/07

Справа № 2-828/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

02 березня 2007 року Стахановський міський суд Луганської області у складі: головуючого судді: Люклянчука В.Ф. при секретарі: Євтєєвої О.В. за участю:

позивача: ОСОБА_1відповідача: ОСОБА_2

розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1доОСОБА_2про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Звертаючись до суду, позивач зазначив, що з 01.07.2000 року він перебуває у шлюбі з відповідачем, який зареєстрований відділом реєстрації актів громадського стану Стахановського міського управління юстиції Луганської області, актовий запис № 169. Від шлюбу мають неповнолітню сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Через різні точки зору на взаємини у сім'ї нормальні сімейні стосунки не склалися, сторони у справі утратили взаємоповагу, у сім'ї стали виникати скандали, сварки. З лютого 2007 року шлюбні стосунки припинено. Спору про майно немає. Просить шлюб з відповідачем розірвати.

У попередньому судовому засіданні позивач на задоволені позовних вимог наполягав. Надала пояснення, які повність співпадають з доводами позовної заяви. Також додав, що строк на примирення йому не потрібен. Дитина після розірвання шлюбу буде мешкати з відповідачем.

У попередньому судовому засіданні відповідач позов визнала. Також додала, що строк на примирення їй не потрібен. Дитина після розірвання шлюбу буде мешкати з нею. Спору про майно на цей час не має. Причини розірвання шлюбу у позові вказані вірно.

Згідно з ч.2 ст.11 ЦПК України особа, яка бере участь у справі, розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводяться в порядку, встановленому ст. 174, 175 ЦПК України.

У відповідності до ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності до того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Визнання відповідачем позову не суперечить закону та порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

Згідно з ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам одного з них, інтересам дітей, що мають істотне значення.

Ніким не заперечується, що шлюбні стосунки сторони у справі припинили у лютому 2007 році і не поновлювали їх. Не заперечується, що неповнолітня дитина після розірвання шлюбу будуть мешкати разом з відповідачем. Спору про майно немає. За таких обставин суд приходить до висновку, що подальше збереження шлюбу буде суперечити інтересам обох з подружжя. Причиною розірвання шлюбу є втрата взаємоповаги між сторонами у справі, через що стали виникати скандали, сварки

Позов підлягає задоволенню, а шлюб - розірванню.

Керуючись ст. ст. 10, 11, 130, 174, 212, 214, 215, 218, 292, 294 ЦПК України, ст. 112 Сімейного кодексу України суд,

 

 

2

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1задовольнити у повному обсязі.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1таОСОБА_2, який зареєстрований 01.07.2000 році відділом реєстрації актів громадського стану Стахановського міського управління юстиції Луганської області, актовий запис № 169.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути на користь держави з ОСОБА_117 (сімнадцять) гривень, ОСОБА_2 від витрат звільнити.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Луганської області через суд першої інстанції шляхом подачі у 10-денний строк заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація