ОКТЯБРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №2-5866/04
У Х В А Л А
13 серпня 2010 року Октябрський районний суд м. Полтави у складі:
головуючого судді Савченка А.Г.
при секретарі Загорулько О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву позивачки ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні,
в с т а н о в и в :
Рішенням Октябрського районного суду м. Полтави від 27 жовтня 2004 року, ухваленому у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, було частково задоволено позовні вимоги позивачки та стягнуто з відповідача на користь ОСОБА_1 на утримання доньки ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти в розмірі 150 грн. щомісячно, починаючи з 27 вересня 2004 року і до досягнення повноліття, а також судовий на користь держави.
Рішення суду набрало законної сили.
Позивачка звернулась з заявою до суду, в якій просить виправити описку в судовому рішенні, в якому неправильно зазначено ім’я доньки – «Каріна», в той час, як правильним написанням імені відповідно до свідоцтва про народження являється «Карина».
В судовому засіданні позивачка підтримала своє клопотання та наполягала на виправленні описки в рішенні.
Розглянувши клопотання, суд приходить до висновку, що воно підлягає задоволенню, виходячи з наступного.
Згідно свідоцтва про народження серії НОМЕР_1 на ім’я ОСОБА_3 правильним написанням її імені являється ОСОБА_3.
У відповідності до ст. 219 ЦПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Виходячи з цього, суд вважає, що повинна бути постановлена ухвала про виправлення описки.
На підставі викладеного та керуючись ст. 219 ЦПК України, суд,
у х в а л и в :
Заяву позивачки ОСОБА_1 задовольнити.
Виправити описку в описовій та резолютивній частині рішення Октябрського районного суду м. Полтави від 27 жовтня 2004 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, зазначивши, що правильним написанням імені дитини, на утримання якої стягнуто аліменти, являється «Карина» та уточнивши цим описову і резолютивну частини рішення.
В іншій частині рішення суду залишити без змін.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляції, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалшу суду подається протягом п’яти днів з дня його проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя А.Г.Савченко