Судове рішення #1072775
Справа № 2-687/2007рік

Справа     2-687/2007рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

22     березня  2007  року.                                                               м.   Першотравенськ

Першотравенський міський суд Дніпропетровської області у складі

головуючої   судді                                Бондарьової  Г.М.

при  секретарі                                       Кобка  Т.В.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Першотравенську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання таким, що втратив право користування житловим приміщенням,

ВСТАНОВИВ   :

ОСОБА_1 звернулося до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання його таким, що втратив право користування житловим приміщенням, посилаючись на те, що ОСОБА_2 виділена кімната НОМЕР_1 ІНФОРМАЦІЯ_1,   правонаступником  є  ОСОБА_1   за  АДРЕСА_1.

Оскільки відповідач без поважної причини не проживає в кімнаті гуртожитку більше шести місяців і не проводить виплат по комунальних платежах за житлову площу, що свідчить про те, що йому дане житло не потрібне і крім того, відповідач ОСОБА_2 в трудових  відносинах  з  ОСОБА_1 не  перебуває.

В судовому засіданні представник позивача повністю підтримала позовні вимоги, просить визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування житловим приміщенням у ІНФОРМАЦІЯ_1  ОСОБА_1 за АДРЕСА_1, з зняттям його з реєстрації (прописки) вказаної кімнати, оскільки відповідач без поважної причини не проживає в гуртожитку більше шести місяців і не проводить виплат по комунальних платежах за житлову площу, що свідчить про те, що йому дане житло не потрібне і крім того, відповідач ОСОБА_2 у трудових  відносинах  з  ОСОБА_1 не  перебуває.

Відповідач в судове засідання не з'явився, в справі є відомості про те, що він належним чином повідомлений про час та місце розгляду справи, тому суд зі згоди позивача ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224   ЦПК  України.

Поясненнями представника позивача, допитаними в судовому засіданні свідками ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_3, матеріалами справи встановлено, що ОСОБА_2 виділена кімната ІНФОРМАЦІЯ_1, правонаступником  є  ОСОБА_1.

 

 

ОСОБА_2 в трудових відносинах з ПОЗИВАЧЕМ не перебуває, в кімнаті ІНФОРМАЦІЯ_1з ДАТА 1 не проживає і не з"явився за цей час жодного разу, що також підтверджено актом від ДАТА 2, але ОСОБА_2 є наймачем і залишився в ній прописаним (зареєстрованим) згідно  довідки  ЖЄК  про  склад  сім"ї   та  заборгованості  по  кімнаті.

Оскільки відповідач в кімнаті не проживає без поважних причин більше шести місяців, суд вважає можливим визнати ОСОБА_2 таким, що  втратив  право  користування  даним  житловим  приміщенням.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10,11, 209, 212, 214,   215,   224-226  ЦПК  України,   71,72  ЖК  України,   суд,

ВИРІШИВ   :

ОСОБА_2     визнати               таким,     що     втратив    право     користування

житловим   приміщенням   -   кімнатою   НОМЕР_1   ІНФОРМАЦІЯ_1   ОСОБА_1 за  АДРЕСА_1.

Зобов'язати Групу громадянства імміграції і реєстрації фізичних  осіб  зняти  з  реєстрації  ОСОБА_2.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного

суду Дніпропетровської області може бути подане через

Першотравенський     міський     суд             протягом     десяти     днів     з     дня

проголошення  рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до апеляційного суду Дніпропетровської області через Першотравенський міський суд Дніпропетровської області протягом двадцяти днів після подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений  для  подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте Першотравенським міським судом за письмовою заявою відповідача, яка повинна бути подана відповідачем протягом десяти днів з моменту отримання ним копії даного  рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація