справа №3-1587/ 2010 р.
№3-1588/ 2010 р.
П О С Т А Н О В А
26 серпня 2010 року м. Цюрупинськ
Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Яценко О.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності відносно :
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1, -
за вчинення правопорушення, передбаченого ст.124, ч.1 ст.130 КУпАП,
в с т а н о в и в:
11.07.2 010 року о 06-00 годині гр.-н ОСОБА_1 в смт.Брилівка Цюрупинського району Херсонської області по вул.Першотравневій, керуючи транспортним засобом «ВАЗ 2103» державний номерний знак НОМЕР_1, рухаючись заднім ходом, не впевнився в безпечності маневру, здійснив наїзд на електро підстанцію, в результаті чого транспортний засіб отримав механічні пошкодження, чим порушив п.п.10.1, 10.9 Правил дорожнього руху.
14.07.2 010 року о 06-00 годині гр.-н ОСОБА_1 в смт.Брилівка Цюрупинського району Херсонської області по вул.Пролетарській, керував транспортним засобом «ВАЗ 2103» державний номерний знак НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей), чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху.
ОСОБА_1 при розгляді справи свою провину визнав, щиро розкаявся .
Відповідно до ч.2 ст.36 КУпАП якщо особа вчинила декілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи особу правопорушника, суспільну небезпеку вчиненого, приходжу до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення і його дії кваліфікую за ст.124, ч.1 ст.130 КУпАП і вважаю за необхідне призначити адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами.
Керуючись ст. 33, ч.2 ст. 36, 283, 284 КУпАП, суддя
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ст.124, ч.1 ст.130 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Херсонської області через Цюрупинський районний суд Херсонської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя О.М.Яценко