3-395/10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
«03» вересня 2010 року м.Вільногірськ
Суддя Вільногірського міського суду Дніпропетровської області Сербін В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ по обслуговуванню Верхньодніпровського району та м. Вільногірська УДАІ ГУ МВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КУпАП:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, р.н, гр-на України, меш. АДРЕСА_1, вантажника ООО з ІІ «Кольорові метали»,-
якому згідно ст.268 КУпАП роз’яснені його права та обов’язки,-
В С Т А Н О В И В:
03 липня 2010 року, о 09 годині 20 хвилин, в с.Биково Криничанського району Дніпропетровської області, водій ОСОБА_1 керував мотоциклом «Ява», н/з НОМЕР_1 з явною ознакою алкогольного сп’яніння, а саме- різким запахом алкоголю з порожнини рота, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння відмовився, порушивши вимоги п.2.5 ПДР України.
Правопорушник вину визнав повністю і пояснив, що мав місце наведений у протоколі факт, дійсно відмовився від проходження медогляду, претензій до працівників ДАІ не має, не має посвідчення водія.
Вина правопорушника підтверджується даними протоколу про обставини скоєного адмінправопорушення, матеріалами справи, в тому числі й поясненнями правопорушника працівникові міліції, в якому ОСОБА_1 підтвердив факт відмови від проходження медогляду на стан сп’яніння, рапортом працівника ДАІ, поясненнями свідків ОСОБА_2, ОСОБА_3, які підтвердили викладений в протоколі факт.
Оцінюючи в сукупності зібрані та досліджені докази, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 скоїв адмінправопорушення, передбачене ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення- відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.
З урахуванням особи правопорушника та обставин справи ОСОБА_1 слід піддати адміністративному стягненню в виді штрафу.
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним за ст.130 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення і піддати штрафу- 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень.
На постанову може бути подана апеляція або внесено протест прокурора в апеляційний суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови- не пізніш як через п’ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.
Постанова може бути пред’явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з часу її винесення. В разі оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності зупиняється до розгляду скарги або протесту. У разі відстрочки виконання постанови перебіг строку давності зупиняється до закінчення строку відстрочки.
Копію постанови направити правопорушникові.
Суддя В.Сербін
- Номер: 3-395/10
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-395/10
- Суд: Пирятинський районний суд Полтавської області
- Суддя: Сербін Валентин Віталійович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2015
- Дата етапу: 17.08.2015