Судове рішення #10710753

Справа № 2-485

                                                                                                                           2010 рік

З А О Ч Н Е     Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

      31 серпня  2010 року                                                        смт. Рожнятів

 

Рожнятівський районний суд                               Івано-Франківської області  

            в складі: головуючого судді                        Витвицького В.В.

            секретаря судового засідання                      Коваль В.В.

    розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Рожнятів цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу, -

встановив:

    в основу позовних вимог позивач зіслався на те, що з 21 лютого 1981 року перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачкою. Від цього шлюбу в них народилися троє синів, а саме: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, які на даний час є повнолітніми. Спільне сімейне життя в них не склалося, оскільки вони є різними за характерами, в них різні погляди на сімейне життя, в зв’язку з чим між ними систематично виникали різного роду непорозуміння та сварки. Останні два роки їхні сімейні відносини погіршилися, йому стало відомо, що дружина зраджує в подружній вірності та заявляє, що не буде з ним проживати однією сімє’ю. Два роки тому він змушений був залишити сімю і перейти на проживання до своєї матері в с.Ілемня Рожнятівського району. З того часу вони разом не проживають, жодних подружніх стосунків не підтримують, шлюб між ними існує тільки формально. Просить шлюб розірвати,  а витрати пов’язані з оформленням розлучення в органах РАЦСу, згідний понести сам.

В судове засідання ОСОБА_1 не з’явився, однак до суду подав власноручне письмове пояснення в якому позовні вимоги підтримав у повному об’ємі. В зв’язку з виїздом на сезонні роботи справу просить розглянути в його відсутності.

Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання також не з’явилася, хоча про час і місце розгляду справи повідомлявся у встановленому законом порядку, а тому суд вважає за можливе і доцільне розглянути справу у її відсутності з винесенням заочного рішення та при наявних матеріалах справи, яких достатньо, щоб вирішити питання про права та обов’язки сторін.

    Суд, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає до задоволення з таких підстав.

    Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 21 лютого 1981 року, що підтверджується свідоцтвом про шлюб Серія НОМЕР_1 від 22 червня 2010 року. Від спільного проживання сторони мають троє синів, а саме: ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, які на даний час є повнолітніми. За період спільного подружнього життя сторони не змогли створити належної сімї, нехтували своїми подружніми обов’язками, що і привело до розпаду сімї. Протягом останніх двох років сторони разом не проживають, жодних подружніх стосунків не підтримують, шлюб між ними існує тільки формально. Спір про майно між сторонами відсутній, як і примирення не можливе. За таких обставин суд вважає, що зберігати шлюб між сторонами недоцільно, оскільки збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

   Витрати по оплаті державного мита слід покласти на позивача.

      На підставі ст.ст. 110-112 СК України та керуючись ст.ст. 209, 212, 214, 215, 224-228   ЦПК України суд, -

                                            р і ш и в:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 21 лютого 1981 року у виконкомі Ілемнянської сільської ради Рожнятівського району Івано-Франківської області. Актовий запис №7.

ОСОБА_2 залишити прізвище - ОСОБА_2.

Стягнути з ОСОБА_1 в доход держави, державне мито в розмірі 17 (сімнадцять) грн.

   Копію рішення направити в РАЦС Рожнятівського районного управління юстиції Івано-Франківської області для  проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.  

     Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Рожнятівський районний суд шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Суддя:

 

  • Номер: 22-ц/790/4349/17
  • Опис: за позовом ПАТ "Банк Фінанси та Кредит" до Євтіхієва Валерія Євгеновича,Зеленюк Віктора Григоровича,Лепєєва Максима Миколайовича про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-485/10
  • Суд: Апеляційний суд Харківської області
  • Суддя: Витвицький Володимир Васильович
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Постановлено рішення про зміну рішення
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.06.2017
  • Дата етапу: 16.11.2017
  • Номер: 6/492/34/18
  • Опис: ПАТ КБ "Правекс Банк" до Карайван К. С. про стягнення заборгованості (заміна сторони виконавчого провадження)
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-485/10
  • Суд: Арцизький районний суд Одеської області
  • Суддя: Витвицький Володимир Васильович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.02.2018
  • Дата етапу: 06.03.2018
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація