2-6694-2010 р.
Р І Ш Е Н Н Я
Іменем України
18 червня 2010 р. Артемівський міськрайсуд, Донецької області у складі:
головуючого судді - Кушнарьовоі В.А.
при секретарі - Кульбаки Г. С.
у присутності позивача ОСОБА_1, у відсутності відповідача ОСОБА_3, представника відповідача за дорученням, у відсутності представника 3-ї особи, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Артемівська цивільну справу по позові ОСОБА_1 до ОСОБА_3, Артемівської міської ради про визнання права власності, -
Встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом про визнання права власності. В судовому засіданні підтримуючи позовні вимоги пояснив, що в 20.10.2001 року він склав з відповідачкою письмову угоду купівлі-продажу незавершеного гаража розташованого по АДРЕСА_1. З цього часу він відкрито безперервно володіє гаражем.
Завершив його будівництво у повному обсязі.
У травні 2010 року в КП «Артемівське бюро технічної інвентаризації» він отримав технічний паспорт на гараж, розташованого по АДРЕСА_1, із зазначенням його інвентаризаційної вартості 3184 гр.
Згідно ст.. ст.. 220, 328, 391 ЦК України позивач просить визнати договір купівлі-продажу гаражу по АДРЕСА_1, між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 від 20 10.2001 року дійсним.
Визнати право власності на гараж згідно технічного паспорту, розташований по АДРЕСА_1, за ОСОБА_1.
Представник відповідача за дорученням, не заперечує проти позову згоден, щоб визнали договір купівлі-продажу гаражу по АДРЕСА_1, між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 від 20 10.2001 року дійсним і згоден щоб суд визнав право власності на гараж згідно технічного паспорту, розташований по АДРЕСА_1, за ОСОБА_1.
. Представник 3-ї особи за дорученням, не заперечує проти позову згоден, щоб визнали договір купівлі-продажу гаражу по АДРЕСА_1, між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 від 20 10.2001 року дійсним і згоден щоб суд визнав право власності на гараж згідно технічного паспорту, розташований по АДРЕСА_1, за ОСОБА_1.
Суд заслухавши позивача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню. Представник відповідача за дорученням та представник 3-ї особи за дорученням, не заперечують проти позову згодні, щоб визнали договір купівлі-продажу гаражу по АДРЕСА_1, між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 від 20 10.2001 року дійсним і згодні щоб суд визнав право власності на гараж згідно технічного паспорту, розташований по АДРЕСА_1, за ОСОБА_1 у попередньому судовому засіданні, що дає суду право винести рішення з попереднього судового засідання. Вказані позивачем доводи підтверджуються матеріалами справи \ а.с. 50-16\ .
Керуючись ст.ст.3,15,118-120, 130, 208, 209, 213,214,215, 219,292, 294 ЦПК України, ст.ст.220, 328, 391 ЦК України, -
Вирішив :
Визнати договір купівлі-продажу гаражу по АДРЕСА_1, між ОСОБА_1 та ОСОБА_3 від 20 10.2001 року дійсним.
Визнати право власності на гараж згідно технічного паспорту, розташований по АДРЕСА_1, за ОСОБА_1.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення до Апеляційного суду Донецької області.
Рішення винесено у нарадчий кімнаті.
Суддя Кушнарьова В.А.