Справа №2-1519 2007p
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(ЗАОЧНЕ)
04 травня 2007 року Гірницький районний суд м. Макіївки Донецької області у складі: головуючого-судьи : Алексєєнко І.П.
при секретарі: Чернієнко О.О.
Розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Макіївки справу за позовом КП «Житловик - 2» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по оплаті за послуги по утриманню житлового фонду та прибудинкової території.
встановив :
КП «Житловик -2» пред'явив в суд позов до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по оплаті за послуги по утриманню житлового фонду та прибудинкової території в сумі 1037,42 грн.
У судовому засіданні позивач - представник КП «Житловик -2» Кучеренко Юлія Володимирівна підтримала позовні вимоги та пояснила, що відповідач мешкає у квартирі АДРЕСА_1 та є її наймачем. Згідно з договором найма житлового приміщення він забов'язаний вносити плату за житло щомісячно. З 01.03.2004р. по 28.02.2007р. виникла заборгованість у сумі 1037,42 грн Добровільно заборгованість не погашена, просила позов задовольнити.
.' Відповідач у судове засідання не з'явилася, про день та час слухання справи була належним чином повідомлена, судом прийнято рішення про заочний розгляд справи.
Суд, вислухав пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню за наступними обставинами. Згідно вимогам ст. 68 ЖК України наймач квартири забов'язаний своєчасно вносити плату за комунальні послуги .
Судом встановлено, що відповідач є наймачем квартири АДРЕСА_1, яка перебуває на обліку КП «Житловик-2». Згідно з договором найма житлового приміщення відповідач забов'язаний вносити своєчасно плату за користування вказаною квартирою щомісячно. З 01.03.2004р. по 28.02.2007р. відповідач оплату не вносив, в наслідок чого виникла заборгованість по вказаним платежам у сумі 1037,42 грн ., що підтверджується довідкою. Данна сума підлягає стягненню з відповідача на користь позивача.
На підставі викладеного, ст.ст. 64,66,68 ЖК України, керуючись ст.ст.209,213,215 224-226 ЦПК України,
вирішив:
Стягнути з ОСОБА_1 ,1936 року народження, яка народилася у м. Макіївка Донецької області заборгованість по оплаті за послуги по утриманню житлового фонду та прибудинкової території за період з 01.03.2004 р. по 28.02.2007 г в сумі 1037 гривни 42 копійки на користь КП «Житловик-2» з перерахуванням на р/р 260073304 в ДОД АППБ «Аваль»м. Донецька МФО 335076, код ЗКПО 31521758
2
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір, у розмірі державного мита 51 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 , судові витрати на користь КП «Житловик-2» у розмірі 30 грн.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Гірницький районний суд м. Макіївки шляхом подачі у десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або у порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України .
Заочне рішення може бути переглянуто судом за заявою відповідача поданую протягом 10 днів з дня отримання його копії.