Судове рішення #10681297

Справа № 2-4889-2010

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї  Н И

21 червня  2010  року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:

головуючого  – судді Музиканта С.Л.

при секретарі –           Супрун Л.О.

розглянувши у  попередньому відкритому судовому засіданні в залі суду міста Слов'янська цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ :

09.06.2010 р. до Слов’янського міськрайонного суду звернулась ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що з відповідачем знаходиться у зареєстрованому шлюбі з 17.08.2002 р. Від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження. Їх сімя фактично розпалася у грудні 2007 року, з їх взаємовідносин зникло порозуміння, у зв’язку з чим  постійно виникають сварки. Намагання зберегти родину марні та примирення неможливе. Спору про поділ майна не мають.

Просила суд розірвати шлюб між нею  та відповідачем, витрати по розірванню  шлюбу покласти на обох у рівних частках.

 

        У  попереднє судове засідання позивачка не зявилася, але в матеріалх справи є заява про розгляд справи у її вістнуітсь у якій вона вказала, що підтримує позовні вимоги та просила їх задовольнити.

Відповідач у   судове засідання також не з’явився, але мається заява про слухання справи у його відсутності та визнання позовних вимог у повному обсязі.

У зв’язку з визнанням позовних вимог, суд постановляє рішення у попередньому судовому засіданні, що відповідає вимогам ст.. 130 ЦПК України.

 

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги позивачки підлягають задоволенню з наступних підстав:

Згідно свідоцтва про одруження сторони зареєстрували шлюб 17.08.2002 р. у відділі РАГС  Слов’янського міського управління юстиції. Шлюб для сторін перший.

У судовому засіданні встановлено, що з грудня 2007 року сторони припинили фактично спільне проживання, у зв'язку з тим, що з їх взаємовідносин зникло порозуміння, у разі чого  виникали конфлікти, які  стали причиною розпаду сім'ї..

         

    Відповідно до ч. 2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

Спору про розділ спільного майна  немає.

Позивачка просить судові витрати по справі покласти на обох у рівних частках,  суд вважає, що такі її вимоги підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 109, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 11, 88 ч. 1, 209,  212, 213,  214,  215, ЦПК України,  ст. 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”,  суд –

                                           

В И Р І Ш И В :

Шлюб, зареєстрований  17 серпня 2002 року у відділі реєстрації актів громадянського стану  Слов’янського міського управління юстиції Донецької області,  актовий запис № 416, між ОСОБА_2  та ОСОБА_1 -   розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути судовий збір на користь держави з  ОСОБА_2 та ОСОБА_1  у сумі 8 грн. 50 коп., з кожного.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження рішення і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Суддя Слов’янського

міськрайонного суду                                                                                                 С.Л.Музикант                                                                                                              

                     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація