Судове рішення #10647955

                                            справа № 2-736/2010 року

                                     У Х В А Л А

                                              І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

     09 серпня 2010 року. Березнівський районний суд Рівненськоі області в складі: головуючого судді – Мельничук Н.В. при секретарі – Кравчук С.Я. за участю позивача- Прокопчук В.В., відповідача- Прокопчука П.І., розглянувши у попередньому  судовому засіданні в м.Березне цивільну справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про поділ спільного майна подружжя

                                                 В С Т А Н О В И В:

    В травні 2010 року  ОСОБА_1   звернулася до суду з позовом  до  ОСОБА_2 про  поділ спільного майна подружжя. Вказує, що вони  перебувають у зареєстрованому шлюбі з 07 грудня 2003 року.  За час шлюбу  придбали  майно:  житловий будинок  АДРЕСА_1,  автомобіль ВАЗ 2106 державний номер НОМЕР_1 , набір меблів для вітальні, набір меблів для спальні, насос / компресор/, січкарня, набір м»яких меблів .        

В попередньому судовому засідання сторони подали заяву  про визнання мирової угоди.      Провадження по справі просили закрити..  Позивачці та відповідачу роз’яснено наслідки укладення мирової угоди і закриття провадженні в справі, передбачені ст.206 ЦПК України.    

 Суд,вислухавши сторони,вивчивши матеріали справи, вважає, що   мирова угода не порушує права і інтереси третіх осіб, відповідає діючому законодавству, сторони попереджені про наслідки ст.206 ЦПК Украіни,а тому мирову угоду слід визнати.  

Суд вважає, що на підставі ч.4 ст.130 ЦПК України мирова угода підлягає  визнанню  в ході попереднього судового засідання.

          На підставі викладеного,керуючись ст.130, 205 п.4 ЦПК Украіни,суд

                                        У Х В А Л И В:

           Визнати  мирову угоду по справі за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про поділ спільного майна подружжя.

         Із спільної сумісної власності  подружжя  ОСОБА_1 виділити:

      -    м»яку частину темно- сірого кольору вартістю 2000 гривень

       -   вітальню стінку темно- коричневого кольору вартістю 3000 гривень

        -  січкарню вартістю 1000 гривень

         Решту майна, яке було нажите під час шлюбу переходить у  приватну власність ОСОБА_2.

Крім того  ОСОБА_2  бере на себе зобов»язання :

-      повернути ОСОБА_1 автомобіль ВАЗ-2106 державний номер НОМЕР_1 синього кольору,1993 року випуску в хорошому стані, оформити доручення  на право керування та   доставити даний автомобіль  до місця проживання  ОСОБА_1 в АДРЕСА_2 до 09 жовтня 2010 року,

                         ОСОБА_2  зобов’язується виплатити ОСОБА_1  в якості компенсації кошти в сумі 10000/ десять / тисяч гривень до 09 серпня 2011 року.

ОСОБА_1 відмовляється від позовних вимог до ОСОБА_2 про  поділ майна подружжя, а також відмовляється від частки нерухомого майна, а саме житлового будинку, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1. .

         Справу провадженням закрити.          .

          Апеляційна скарга  на ухвалу суду  подається  протягом  п»яти днів  з дня її проголошення до апеляційного суду Рівненської області через Березнівський районний суд. У разі, якщо  ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.            

Головуючий    підпис

Згідно з оригіналом:

Суддя::                          

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація