ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
__________________________________________________________________________________________________________________________________________
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
"10" вересня 2007 р. |
Справа № 8/172-07-6638 |
Позивач: Білгород-Дністровська об'єднана державна податкова інспекція Одеської області;
Відповідач: Суб'єкт підприємницької діяльності - фізична особа ОСОБА_1;
Про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.
Суддя Атанова Т.О.
Представники сторін:
від позивача: Бабич Н.В.- за довіреністю від 15.12.2005р. за № 17513/10;
від відповідача: не з'явився.
Суть спору: Білгород-Дністровська об'єднана ДПІ Одеської області звернулась до господарського суду Одеської області з позовною заявою до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про припинення підприємницької діяльності фізичної особи -підприємця.
Відповідач у судове засідання не з'явився, відзив на позов не надав, про день та час розгляду справи був повідомлений належним чином, тому справа розглядається за наявними в ній матеріалами згідно ст. 75 ГПК України.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
18.06.2004р. Білгород-Дністровським міськвиконкомом було зареєстровано суб'єкта підприємницької діяльності - фізичну особу ОСОБА_1 за юридичною адресою: АДРЕСА_1; про що видане свідоцтво про державну реєстрацію суб'єкта підприємницької діяльності -фізичної особи та у журналі обліку реєстрації зроблений запис за НОМЕР_1. Ідентифікаційний номер фізичної особи - підприємця ОСОБА_1- НОМЕР_2.
З 18.06.2004р. відповідач знаходиться на обліку Білгород-Дністровської об'єднаної ДПІ як платник податків за НОМЕР_3.
Відповідно до п.6 ст. 128 Господарського Кодексу України, громадянин -підприємець зобов'язаний своєчасно надавати податковим органам декларації про доходи, інші необхідні відомості для нарахування податків та інших обов'язкових платежів.
Перевіркою, проведеною Білгород-Дністровською об'єднаною ДПІ, було встановлено, що відповідач звітність до інспекції не надає більше року, а саме з 01.04.2006р., що підтверджено актом ДПІ від 27.07.2007р. за НОМЕР_4.
Відповідач заборгованість перед держбюджетом немає, що підтверджено довідкою ДПІ від 24.04.2007р. за НОМЕР_5.
З таких підстав, згідно ст. 59 Господарського Кодексу України, п.3 ч.2 ст. 46 Закону України “ Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” , в редакції від 15.05.2003р. № 755-IV, підприємницька діяльність фізичної особи -підприємця підлягає припиненню.
Згідно зі ст. ст. 44, 49 ГПК України на відповідача покладаються витрати по сплаті державного мита та на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Керуючись ст. ст. 44, 49 ст.ст. 82-85 ГПК України, суд
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити.
2. Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи -підприємця ОСОБА_1, зареєстрованого 18.06.2004р. Білгород-Дністровським міськвиконкомом за НОМЕР_1, за адресою: АДРЕСА_1; ідентифікаційний код НОМЕР_2.
3. Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_1(АДРЕСА_1; ідентифікаційний код НОМЕР_2; реєстраційний НОМЕР_1; р/р відсутній) на користь державного бюджету України на п/р 31114095700008, одержувач -ГУДКУ в Одеській області, банк одержувача - ГУДКУ в Одеській області, МФО 828011, ЄДРПОУ 23213460, КБК 22090200, - держмито у сумі 85 (вісімдесят п'ять) грн.
4. Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_1(АДРЕСА_1; ідентифікаційний код НОМЕР_2; реєстраційний НОМЕР_1; р/р відсутній) на користь державного бюджету України на п/р 31217259700008, одержувач -ГУДКУ в Одеській області, банк одержувача - ГУДКУ в Одеській області, МФО 828011, ЄДРПОУ 23213460, КБК 22050000, - витрати на ІТЗ судового процесу у сумі 118 (сто вісімнадцять) грн.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення 10- денного строку
з дня його прийняття.
Суддя Атанова Т.О.