Судове рішення #10620049

                                                                                                              Справа № 2-4141/2010р.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К РА Ї Н И

18 серпня 2010 року Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

у складі: головуючого – судді Писанець Н.В.

               при секретарі Яцина Є.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Красноармійську цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про визнання недійсними висновки медико – соціальної комісії у акті огляду МСЕК №1531 від 17.06.2003 року , -

   

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про визнання недійсними висновки медико – соціальної комісії у акті огляду МСЕК №1531 від 17.06.2003 року .

Статтею 109 ЦПК України визначено, що позови до юридичних осіб пред’являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

У відповідності до ст.116 ч.1 п.2 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо після відкриття провадження у справі і до початку судового розгляду виявилося, що заяву було прийнято з порушенням правил підсудності.

Оскільки Донецька глазна медико – соціальна експертна комісія знаходиться за адресою: м. Донецьк, пр. Ілліча, 14, то справа не підсудна ОСОБА_2 міськрайсуду, і суд вважає, що вказана справа повинна розглядатися у Калінінському районному суді м.Донецька.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.110, 116 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

    Цивільну справу за позовом ОСОБА_1 про визнання недійсними висновки медико – соціальної комісії у акті огляду МСЕК №1531 від 17.06.2003 року  направити до Калінінського районного суду м.Донецька за адресою: 83052, м. Донецьк, пр. Миру, 50.

    Копію ухвали надіслати позивачу.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Красноармійський міськрайонний суд Донецької області протягом п’яти днів з дня її проголошення.

 Суддя:            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація