Судове рішення #10600318

         

      Справа № 2-71/2010

               

РІШЕННЯ

  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

   

11 серпня 2010 року Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі: головуючого - судді Козака А.В., при секретарі Нікітенковій М.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кривому Розі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до суду 20.03.2009 року із вказаним позовом, в якому зазначила, що перебуває з ОСОБА_2 у шлюбі, який був зареєстрований 22.11.2003 року відділом РАГС Довгинцівського районного управління юстиції м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, актовий запис № 667.

Від шлюбу у них, ІНФОРМАЦІЯ_1 народився син ОСОБА_3, який мешкає із матір’ю.

Шлюбні відносини сторони не підтримують, не ведуть спільного господарства, проживають окремо, не находять спільної мови у вирішенні сімейних питань.

При таких обставинах позивач вважає, що їхня з відповідачем сім’я розпалася остаточно, вичерпала себе і примиренню не підлягає.  

Позивач на судове засідання не з’явилась, про час і місце його проведення була повідомлена судом належним чином, надала заяву, в якій зазначила, що наполягає на позові та просить суд розглянути справу без її участі.

Відповідач на судове засідання не з’явився, про час і місце його проведення був повідомлений належним чином, причину неявки суду не повідомив, заяви про розгляд справи за його відсутності не надав.

Оскільки судове засідання проводиться без участі сторін, суд вважає, що його можливо провести без фіксування технічними засобами, на підставі наявних у справі матеріалів, що буде відповідати вимогам ст.197 ЦПК України.

Дослідивши докази наявні у справі, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у шлюбі зареєстрованому 22.11.2003 року відділом РАГС Довгинцівського районного управління юстиції м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, актовий запис № 667 (а.с.5 – копія свідоцтва про одруження), ІНФОРМАЦІЯ_1 у них народився син ОСОБА_3 (а.с.5 - копія свідоцтва про народження).

Таким чином, приймаючи до уваги те, що сторони не ведуть спільного господарства, проживають окремо і примирення між ними не можливе через припинення сімейно-шлюбних відносин, а також приймаючи до уваги вимоги ч.1 ст.24 СК України, відповідно до якої шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка, суд приходить до висновку, що шлюб між сторонами належить розірвати.  

Відповідно до вимог ст.5 Декрету Кабінету Міністрів України «Про державну мито» від 21.01.1993 року № 7-93 із змінами і доповненнями, з відповідача підлягають стягненню витрати пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС у розмірі 17 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.104,105,109,110,112 СК України, ст.ст.10,60,197,208-210,212-215 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

позов ОСОБА_1 задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 22.11.2003 року відділом РАГС Довгинцівського районного управління юстиції м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, актовий запис № 667 - розірвати.

Витрати пов’язані з реєстрацією розірвання шлюбу в органах РАЦС, у розмірі 17 грн., покласти на ОСОБА_2.  

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Головуючий: суддя                                                Козак А.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація