справа №2-6254/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 серпня 2010 року Печерський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді Макаренко Г.В.,
при секретарі - Горбач Я.В.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з вказаним позовом до відповідача, просить розірвати зареєстрований між ними шлюб, посилаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалось, крім того вказує, що примирення подружжя і збереження шлюбу неможливе./а.с. 3,4/.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги, просила їх задовольнити, посилаючись на викладені в позові обставини, зазначивши, що примирення та збереження сім’ї неможливе, проти ухвалення судового рішення в попередньому судовому засіданні не заперечувала.
Крім того вказала, що не бажає змінювати прізвище після розірвання шлюбу.
Відповідач в судовому засіданні зазначив, що не заперечує проти позову та розгляду справи в попередньому судовому засіданні.
Суд, заслухавши пояснення позивача та відповідача, дослідивши матеріали справи, встановивши, що визнання позову відповідачем не суперечить закону, не порушує прав, свобод чи інтересів інших осіб, вважає можливим ухвалити у попередньому судовому засіданні судове рішення про задоволення позовних вимог у порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України, виходячи з наступного.
Згідно матеріалів справи, сторони знаходяться в шлюбі, зареєстрованому 14 серпня 1998 року відділом реєстрації актів громадянського ставну Печерського району м. Києва, актовий запис № 428. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1/а.с. 5,6/.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя та збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Судом встановлено, що між сторонами втрачене взаєморозуміння та почуття любові, примирення подружжя та збереження шлюбно-сімейних відносин між сторонами неможливе і суперечить інтересам подружжя та дітей.
Виходячи з вищезазначеного, суд вважає, що шлюб між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 слід розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвища сторін залишити без змін.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.3, 130, 174, 208-209, 212-215 ЦПК України, суд ,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 14 серпня 1998 року відділом РАГС Печерського району м Києва, актовий запис № 428, між ОСОБА_2 та ОСОБА_1 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1 при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС державне мито на користь держави у розмірі 17 (сімнадцять) гривень 00 коп., ОСОБА_2 від витрат звільнити.
Апеляційну скаргу рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подається Апеляційному суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Суддя: