№1-664\10
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 серпня 2010 року Печерський районний суд м. Києва у складі
головуючого - судді Білоцерківця О.А.,
при секретарі - Шейчук О.Ю.,
за участю прокурора - Байдюка Д.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою спеціальною освітою, не одруженого, не працюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_2, проживаючого за адресою: АДРЕСА_3, раніше не судимого,
у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, 28.02.2010 р. прибув до квартири АДРЕСА_1 з метою провідати свого малолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6, який знаходився під наглядом бабусі ОСОБА_3 За обопільною згодою ОСОБА_3 дозволила ОСОБА_1 пожити в зазначеній квартирі та допомагати їй доглядати за ОСОБА_2
22.03.2010 р., приблизно о 13 год. 40 хв., ОСОБА_1 зайшовши до кухні кв. № АДРЕСА_1, побачив що ОСОБА_2 насмітив. Після цього ОСОБА_1, розлютившись та незважаючи на безпорадний стан ОСОБА_2, діючи умисно, підійшов до останнього та долонями лівої та правої рук завдав ОСОБА_2 два удари по обличчю.
Внаслідок отриманих ударів, ОСОБА_2 були завдані тілесні ушкодження у вигляді синців у лівій лобно-скроневій ділянці з переходом на повіки лівого ока, у правій вилично-скроневій ділянці з переходом на праву щоку, які з огляду на характер та локалізацію описаних ушкоджень могли утворитись внаслідок нанесення ударів руками та згідно висновку судово-медичної експертизи №334\і від 25.06.2010 р. відносяться до легких тілесних ушкоджень.
Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1 винним себе в інкримінованому діянні визнав повністю, щиро розкаявся у скоєному.
Зазначив, що дійсно він наніс своєму сину, ОСОБА_2, два удари долонями в обличчя, пояснив, що вчинив так з метою виховання, оскільки останній насмітив на кухні.
Розкаявся у скоєному, просив суворо не карати, зазначив, що зробив для себе відповідні висновки, обіцяв в подальшому бути стриманішим, що подібне не повториться.
В судовому засіданні постановою головуючого визнано недоцільним дослідження доказів по справі в повному обсязі, оскільки фактичні обставини ніким не оспорюються та відсутні сумніви стосовно добровільності та істинності позиції підсудного.
Таким чином, суд приходить до висновку про доведеність пред’явленого ОСОБА_1 обвинувачення, оскільки його винність підтверджується наявністю достатніх, об’єктивних та допустимих доказів по справі.
Діяння, вчинене підсудним є суспільно небезпечним і підлягає кваліфікації ч. 1 за ст. 125 КК України, оскільки він вчинив умисні дії, які виразились в спричиненні умисного легкого тілесного ушкодження.
При призначенні міри покарання підсудному суд враховує тяжкість скоєного, особу ОСОБА_1, який раніше не судимий, позитивно характеризується, обставину, яка пом’якшує покарання підсудного - щире каяття.
Обтяжуючою покарання обставиною є вчинення злочину щодо малолітнього.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного без ізоляції від суспільства та необхідність обрання йому міри покарання у виді штрафу в межах санкції ч. 1 ст. 125 КК України.
Речові докази та судові витрати по справі відсутні.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 321, 322, 323, 324 КПК України, суд
З А С У Д И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.
Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили - скасувати.
Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва протягом 15 діб з дня проголошення через районний суд.
СУДДЯ О.А. Білоцерківець