Судове рішення #10590628

                                                                                                                  Справа №  2 – 3484/10

                                                                          Р І Ш Е Н Н Я

                                                 І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

   25 серпня 2010 року                                                      Олександрійський міськрайонний  суд

                                                                                                                    Кіровоградської області

    в складі:

          головуючого - судді   Куковенкова С.В.

                        при секретарі – Стасенко Ю.С.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Олександрії цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

                                                        В С Т А Н О В И В:

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем. Зазначає, що з відповідачем  перебуває в зареєстрованому шлюбі з 25 січня 1997 року, від якого вони мають двох неповнолітніх дітей.

Зазначає, що спільне життя з відповідачем не склалося. Спільне господарство  не ведеться. Шлюбні відносини фактично припинені. Примирення і збереження сім’ї вважає неможливим.

      У попередньому судовому засіданні позивач підтримала позовні вимоги.            

            Відповідач у попередньому судовому засіданні  позовні вимоги визнав.

            За цих обставин, суд вважає за можливе постановити рішення у попередньому судовому засіданні.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Встановлено, що сторони  перебувають в зареєстрованому шлюбі з 25 січня 1997 року, від якого вони мають двох неповнолітніх дітей.

Спільне життя сторін не склалося, спільне господарство не ведеться. Шлюбні відносини фактично припинені.

За цих обставин суд вважає, що шлюб носить формальний характер, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам сторін. Дані правовідносини регулюються ст. ст. 110, 112 Сімейного кодексу України.

Керуючись ст. ст.  110-112 Сімейного  кодексу України,  ст. ст. 10, 11, 130 п.4, 174, 209, 212-215, 218 ЦПК України, -

                                              В И Р І Ш И В:

Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 р. н. та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 р. н., зареєстрований 25 січня 1997 року у Палаці урочистих подій Олександрійського міськвиконкому Кіровоградської області, актовий запис  №  31.

            Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано.

          Апеляційна скарга на  рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Кіровоградської області, через Олександрійський міськрайонний суд.  

Головуючий:                                                              С.В.Куковенков                          

  • Номер: 6/367/113/2015
  • Опис: про видачу дублікату виконавчого листа, поновлення строку
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3484/10
  • Суд: Ірпінський міський суд Київської області
  • Суддя: Куковенков Сергій Володимирович
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.05.2015
  • Дата етапу: 05.06.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація