Справа № 3- 875 2010 року
П О С Т А Н О В А
17 серпня 2010 року. м. Городище
Суддя Городищенського районного суду Голосій А.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Городищенського РВ УМВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, працюючого слюсарем ТОВ «Агросоюз», проживаючого по АДРЕСА_1 Городищенського району Черкаської області,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 22.07.2010 року, о 22 годині 00 хвилин у ТОВ «Агросоюз» с. Мліїв протиправно вилучив 25 кг комбікорму, чим здійснив дрібну крадіжку.
ОСОБА_1 особисто взяв участь у судовому засіданні, йому було роз”яснено його права, передбачені ст. 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення та заслухано його пояснення щодо скоєння адмінправопорушення, із якого вбачається, що він дійсно 22.07.2010 року, о 22 годині 00 хвилин у ТОВ «Агросоюз» с. Мліїв викрав 25 кг комбікорму. На підставі ст. 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення , судом було встановлено обставини, що підлягають з”ясуванню при розгляді справи про адміністративне правопорушення , а саме факт вчинення адміністративного правопорушення, винність особи у його вчиненні .
Згідно ст. 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення, при накладенні стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення , особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом”якшують і обтяжують відповідальність ОСОБА_1
В якості пом”якшуючих обставин суд враховує те, що ОСОБА_1 визнає свою вину та щиро кається у вчиненому правопорушенні.
Обставин справи, які обтяжують відповідальність ОСОБА_1 суд не вбачає.
Зважаючи на вищевикладене, беручи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу винного та керуючись ч.1 ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1
піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 170 ( сто сімдесят) грн.
Постанова судді може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Черкаської області через Городищенський районний суд. Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя:
- Номер: 3/2407/2383/11
- Опис: порушення ПДР що спричинило ДТП
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-875
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Голосій Анатолій Володимирович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.09.2011
- Дата етапу: 26.09.2011