Судове рішення #10576552

№3-2088/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 серпня 2010 року суддя Залізничного районного суду м. Сімферополя Автономної Республіки Крим Уржумова Н.В., розглянувши адміністративний матеріал, що поступив з ВДАІ з обслуговування адміністративної території м. Алушта і АТІ при УДАІ ГУ МВС України в АР Крим про притягання до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Сімферополя, громадянина України, що зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 не працюючого, до адміністративної відповідальності не притягувався

за  вчинення адміністративного  правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП, -      

в с т а н о в и в:

12.06.2010 року об 11 год. 50 хвилин м. Алушта пл. Радянській водій ОСОБА_2 керував транспортним засобом Volkswagen, державний номер НОМЕР_1, на перехресті рівнозначних доріг, не надав перевагу в русі транспортному засобу, який наближався до даного перехрестя з права. Змусивши  водія автомобіля DAEWOO, державний номер 0605, різко зменшити швидкість на напрямок руху, чим створив аварійну обстановку, тобто порушив п. 16.12 Правил дорожнього руху, за що ч. 4 ст. 122 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність.

У судовому засіданні ОСОБА_2 визнав себе винним в інкримінованому йому правопорушенні, пояснивши у відповідності з вищевикладеним.

Заслухавши пояснення ОСОБА_2, вивчивши наявні в адміністративному матеріалі докази, приходжу до висновку про наявність у діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 122 КУпАП, порушення ним п. 16.12 Правил дорожнього руху, що призвело до створення аварійної обстановки на дорозі.

Вина правопорушника у порушенні ним п. 16.12 Правил дорожнього руху, затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 рік №1306, підтверджується відомостями адміністративного матеріалу, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серія АК240750 від 12.06.2010 року (а.с.1) та особистими поясненнями ОСОБА_2 у судовому засіданні.

При визначенні ОСОБА_2 виду та розміру адміністративного стягнення, враховую нижченаведене.

Санкцією ч. 4 ст. 122 КУпАП передбачені наступні види адміністративних стягнень:  накладення штрафу від сорока до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Дотримуючись вимог ч. 3 ст. 33 КУпАП, при визначенні ОСОБА_2 виду адміністративного стягнення, враховую характер вчиненого ним вперше адміністративного правопорушення, визнання правопорушником своєї вини, і, оцінивши всі зібрані у справі докази в їх сукупності, вважаю необхідним призначити ОСОБА_2 адміністративне стягнення, яке буде достатнім та необхідним для запобігання вчинення ним у подальшому порушень правил дорожнього руху – штраф у дохід держави у розмірі 697 гривень.                      

На підставі ч. 4 ст. 122 КУпАП, керуючись ч. 3 ст. 33, ст. ст. 283, 284 КУпАП, суддя,-    

п о с т а н о в и в:

Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Сімферополя винним у вчиненні адміністративного  правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 122 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у дохід держави у розмірі 697 (шістсот дев’яносто сім) гривень 00 копійок.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову. Місцевий суд протягом трьох днів надсилає апеляційну скаргу, протест прокурора разом із справою у відповідний апеляційний суд.                          

      Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація