справа № 2-3713/2010 року
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 березня 2010 року м. Луцьк
Суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Ковтуненко В.В. вивчивши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулась до суду з вказаною позовною заявою, в обґрунтування своїх вимог посилається на те, що з04.01.1989 року вона перебуває в шлюбі з відповідачем, зареєструвавши його в Маневицькій сільській раді Локачинського району Волинської області, актовий запис № 01. Від шлюбу дітей немає. З початку їх спільного життя відповідач зловживає спиртними напоями, в нетверезому стані влаштовував сварки, ображав та принижував її, вів себе агресивно по відношенню до неї. Вона переконалась в тому, що відповідач не змінить своєї поведінки. Через негативну поведінку відповідача вини втратили почуття любові та поваги один до одного, стали чужими людьми. Вона зрозуміла, що спільне проживання з відповідачем стало неможливим для неї. Сім’я їхня розпалась остаточно. На примирення вона не згідна. Просить суд розірвати шлюб з відповідачем, витрати покласти на відповідача.
16.03.2010 року до відкриття провадження у справі, позивач подала до суду заяву про повернення позовної заяви.
Відповідно до п.1. ч. 3 ст. 121 ЦПК України, суддя повертає позов позивачеві згідно поданої заяви у разі, якщо провадження у справі не відкрито, оскільки провадження у справі не відкрито, згідно принципу диспозитивності процесу заява ОСОБА_1 підлягає задоволенню.
Суд прийшов до висновку про доцільність задоволення заяви про повернення позивачеві позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Керуючись ст.ст. 11, п.1 ч.3 ст. 121 ЦПК України,
У Х В А Л И В :
Заяву ОСОБА_1 про повернення позовної заяви – задовольнити.
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу повернути позивачеві.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд Волинської області шляхом подання в 5 - денний строк, з дня винесення ухвали, заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом десяти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження.
Суддя В. В. Ковтуненко