Справа № 2-893/2009р
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
ЗО квітня 2009 року Суд Калінінського району м. Горлівки Донецької області в складі:
Головуючого - судді Щербаченко І.В
При секретарі - Студенкової т.В
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Горлівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу та стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
встановив:
11 березня 2009 року позивач звернулась до суду із даним позовом, посилаючись на те, що знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 25 листопада 2005 року. Шлюб зареєстровано Міським відділом реєстрації актів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 1631, від шлюбу має неповнолітню дитину - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає з позивачкою. Позивач вважає, що сім’я розпалася та не може бути відновленою, просить суд розірвати шлюб, укладений між нею та відповідачем 25 листопада 2005 року, стягнути з відповідача аліменти на утримання сина ОСОБА_3 у розмірі 1\4 частини з усіх видів доходу ( заробітку).
Позивач надала заяву про підтримку позовних вимог в повному обсязі та розгляд справи за її відсутності.
Відповідач позовні вимоги та обставини зазначені у позові визнав в повному обсязі, про що надав письмову заяву, справу просив розглянути у його відсутність, судові витрати просив покласти на нього
Суд, дослідивши матеріали справи встановив наступні факти та відповідні ним правовідносини: сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 25 листопада 2005 року, про що свідчить копія свідоцтва про шлюб (а.с6), від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с7), відповідач позові вимоги визнав в повному обсязі (а.с. 13). Наведені докази не викликають сумнівів у їх достовірності.
Відповідно до чЗ ст 105 СК України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Відповідно до ч2 ст 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них або інтересам їх дітей. В судовому засіданні з достовірністю встановлено, що сторони не мають намір зберігати сім’ю. Таким чином, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги є обгрунтованими і підлягають задоволенню. Крій* того відповідно до ст. 180 СК України, батьки зобов’язані утримувати своїх неповнолітніх дітей до досягнення ними повноліття. Неповнолітній ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 мешкає з матір’ю та знаходиться на її утриманні, тому з відповідача слід стягнути аліменти на користь позивачки у зазначеному нею розмірі.
На підставі ст..105чЗ, 110, 122ч2, 180, 182 Сімейного Кодексу України, керуючись ст. ст. 6, 10, 11, 209, 213, 215, 218, ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позові вимоги задовольнити повністю.
Шлюб, зареєстрований 25 листопада 2005 року Міським відділом реєстрації актів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області, актовий запис № 1631 між ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_3 уродженцем м Красноярськ Російської Федерації та ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_4 уродженкою м Горлівка Донецької області. Розірвати.
ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 залишити з матір’ю.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави державне мито за реєстрацію розірвання шлюбу у розмірі 17 ( сімнадцять) гривень, ОСОБА_6 від сплати державного мита звільнити.
Стягнути з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3 уродженця м Красноярськ Російської Федерації аліменти на користь ОСОБА_1 на утримання сина- ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 у розмірі 1\4 частини з усіх видів заробітку ( доходу), щомісячно, починаючи з 11.03.2009 року до повноліття дитини.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судові витрати у вигляді судового збору у сумі 51 (п’ятдесят одна) гривня 00 копійок.
Стягнути з ОСОБА_2 судові витрати на інформаційно -технічне забезпечення розгляду справи у сумі 7( сім) гривень 50 копійок.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Калінінський районний суд м. Горлівки Донецької області шляхом подачі в десятиденний строк з проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги, з подачею копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України