Справа № 22-9216/09
Головуючий в 1-й інстанції-Волкова С. Я.
УХВАЛА
15 жовтня 2009 року Суддя Апеляційного суду м. Києва Матвєєва О. А., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Печерського районного суду м. Києва від 21 серпня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Український промисловий банк» про видачу вкладів, компенсацію завданих витрат та відшкодування моральної шкоди, -
ВСТАНОВИВ:
Заочним рішенням Печерського районного суду м. Києва від 21 серпня 2009 року позов ОСОБА_1 задоволено частково.
Не погодившись із вказаним рішенням суду в частині відшкодування збитків, ОСОБА_1 подала апеляційну скаргу, в якій ставиться питання про скасування рішення суду.
Однак, ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 28 вересня 2009 року вказана апеляційна скарга залишена без руху для усунення недоліків, а саме: витрати з інформаційно-технічного забезпечення судового процесу, пов’язані з розглядом справи, сплачено не в повному розмірі.
В ухвалі зазначено, що ОСОБА_1 необхідно сплатити витрати з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів в сумі 90 грн. 00 коп. та вказаний відповідний рахунок для сплати цих коштів.
Проте, як вбачається з квитанції про сплату витрат з інформаційно-технічного забезпечення, ОСОБА_1 не усунула встановлені ухвалою суду від 28 вересня 2009 року недоліки, адже кошти сплачені на неналежний рахунок.
Згідно зі ст. 121 ЦПК України, якщо відповідно до ухвали суду у встановлений строк не буде виконано зазначених вимог, апеляційна скарга вважається неподаною та повертається особі, що подає апеляційну скаргу.
Враховуючи викладене, апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід визнати неподаною та повернути особі, що подає апеляційну скаргу.
При цьому роз’яснюю, що повернення апеляційної скарги не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, які стали підставою для повернення скарги.
Керуючись ч. 2 ст. 297, 121 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на заочне рішення Печерського районного суду м. Києва від 21 серпня 2009 року визнати неподаною та повернути особі, що подає апеляційну скаргу.
Ухвала набирає законної сили негайно, проте може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України, шляхом подачі касаційної скарги протягом двох місяців безпосередньо до суду касаційної інстанції.