Судове рішення #10565422

Справа № 2 - 604/10р.

ЛУЦЬКИЙ  МІСЬКРАЙОННИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 У Х В А Л А

03 серпня 2010 року                                   Луцький міськрайонний суд Волинської області

в складі:  головуючого - судді  Савицької Н.В.

при секретарі - Загородній О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Луцьку цивільну справу за позовом   ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Першого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції про визнання права власності на майно та виключення його з акту опису і арешту , -

в с т а н о в и в:

          В ході судового розгляду позивач ОСОБА_1 подала письмову заяву про залишення даної позовної заяви без розгляду.

          Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

          Аналізуючи матеріали справи, суд прийшов до висновку, що дану позовну заяву слід залишити без розгляду відповідно до п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК України.

          Керуючись ст. 207, ст. 210 ЦПК України, суд,  -

у х в а л и в:

           Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, Першого відділу державної виконавчої служби Луцького міського управління юстиції про визнання права власності на майно та виключення його з акту опису і арешту -  залишити без розгляду.

          На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом п'яти днів з дня її проголошення.

Суддя Луцького міськрайонного суду                                                       Н.В. Савицька  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація