Судове рішення #10562985

Справа №3-950/10

П О С Т А Н О В А

і м е н е м  У к р а ї н и

04 серпня 2010 року                        Суддя Кролевецького районного суду Сумської області Макаровець А.М. розглянувши матеріали, які надійшли від Кролевецького РВ ГУМВС України в Сумській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Кролевця Сумської області, громадянина Російської Федерації, непрацюючого, з професійно-технічною освітою, неодруженого,

- за ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

в с т а н о в и в:

громадянин Російської Федерації ОСОБА_1 проживає в с.Дубовичі Кролевецького району Сумської області без реєстрації та документів на право проживання в Україні, чим порушив Закон України “Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства”.

Під час розгляду адміністративної справи у суді ОСОБА_1 підтвердив вищезазначені обставини, свою вину визнав і пояснив, що не має коштів для того, щоб оформити необхідні документи.

Факт вчинення ОСОБА_1 зазначеного вище порушення правил перебування в Україні підтверджується матеріалами адміністративної справи:

-   протоколом про адміністративне правопорушення  СУ  №082043 від 04 серпня 2010 року (а.с.2);

-   копією свідоцтва про народження ОСОБА_1 (а.с.3);

-   копією довідки взамін військового квитка ОСОБА_1 (а.с.4);

-   довідкою ВГІРФО Кролевецького РВ УМВС про те, що ОСОБА_1 не є громадянином України (а.с.6),

та поясненням ОСОБА_1 під час розгляду справи у суді.

Таким чином ОСОБА_1, іноземець, проживає без документів на право проживання в Україні, чим порушив правила перебування в Україні, тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 КУпАП.

Відповідно до ч.1 ст.203 КУпАП,

п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1, який вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі 350 (триста п’ятдесят) гривень.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Кролевецький районний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 10 днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація