У Х В А Л А № 2а-3490/2010
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22.06.2010 р. м. Донецьк
Суддя Калінінського районного суду міста Донецька Донецької області Карпушова О.В., розглянувши позовною заявою ОСОБА_2 до Виконавчого комітету Калінінської районної у м. Донецьку Ради про скасування рішення, -
В С Т А Н О В И В :
21.06.2010 р. до суду надійшла позовна заява ОСОБА_2 до Виконавчого комітету Калінінської районної у м. Донецьку Ради про скасування рішення, а саме щодо рішення Виконавчого комітету Калінінської районної у м. Донецьку Ради від 30.12.2009р. № 407, з питання щодо розгляду земельного спору по межі суміжних земельних ділянок по АДРЕСА_1 № 10, № 11 «а», АДРЕСА_1 № 11, 11 «а». Вказаний позов подано у порядку норм Кодексу адміністративного судочинства України.
Статтею 2 КАС України встановлено, позови, які подаються до адміністративних судів можуть бути оскарженні будь-які рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів владних повноважень,крім випадків, коли щодо таких рішень, дій чи бездіяльності Конституцією чи законами України встановлено інший порядок судового провадження.
Як вбачається з тексту позовної заяви та доданих до позову документів, позивачка не згодна з прийнятим рішенням Виконавчого комітету Калінінської районної у м. Донецьку Ради від 30.12.2009 року № 407 щодо результатів розгляду земельного спору по межі суміжних земельних ділянок по АДРЕСА_1 № 10, № 11 «а», АДРЕСА_1 № 11, 11 «а», тому заявниці з даною позовною заявою необхідно звертатися згідно до норм ЦПК України.
На підставі вказаного, вважає суд, що позовна заява не підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.
Статтею 109 КАС України визначено, що суддя відмовляє у відкритті провадження, якщо позовна заяву не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства. Таким чином, заява підлягає поверненню заявнику.
Керуючись ст. 109 КАС України, суд -
У Х В А Л И В:
Відмовити ОСОБА_2 у прийняті позовної заяви до Виконавчого комітету Калінінської районної у м. Донецьку Ради про скасування рішення.
Ухвала суду першої інстанції може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заяву про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених ст. 186 КАС України, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
СУДДЯ: