У Х В А Л А № 2-3129/2010р.
Іменем України
15.07.2010 р. м. Донецьк
Суддя Калінінського районного суду міста Донецька Карпушова О.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Комерційного банку «Надра» в особі Донецького регіонального авління, 3-тя особа Відділ державної виконавчої служби Київського районного управління юстиції м. Донецька, ОСОБА_2 про визнання недійсним виконавчого напису нотаріуса,-
В С Т А Н О В И В :
30.06.2010 р. до суду надійшов позов ОСОБА_1 до Відкритого акціонерного товариства Комерційного банку «Надра» в особі Донецького регіонального авління, 3-тя особа Відділ державної виконавчої служби Київського районного управління юстиції м. Донецька, ОСОБА_2 про визнання недійсним виконавчого напису нотаріуса.
Позовна заява подана у відповідність ст.ст. 119-120 ЦПК України.
Відповідно до ст. 121 ч. 3 п. 4 ЦПК України вказана позовна заява не підсудна цьому суду.
Як убачається з тексту позовної заяви, що позивачка 27 червня 2008р уклала з ВАТ комерційний банк «Надра» кредитний договір № 201/2008/840/06-КН/235 на придбання, яка розташована за адресо: АДРЕСА_1 на строк до 12.12.2029 р. Загальна сума кредиту складає у розмірі 117876 доларів США, крім того 27.06.2008р. ОСОБА_1 уклала договір іпотеки № 201/2008/840/06-КН/235 згідно вищевказаного договору, вказана квартира є заставленим майном.
Відповідно до ст. 114 ЦПК України встановлено, що позови, які виникають з приводу нерухомого майна, пред’являються за місцезнаходженням майна або основної його частини. , а саме вищевказана квартира розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
На підставі вказаного, суддя вважає що позов не підлягає прийняттю до провадження суду, так як вказана позовна заява не підлягає розгляду у даному суді , тому заявнику необхідно відмовити у відкритті провадження та звернутися з позовною заявою до іншого суду, а саме за місце знаходження нерухомого майна, тобто до Київського районного суду м. Донецька.
Згідно ст. 121 ЦПК України, суддя повертає позовну заяву якщо справа не підсудна цьому суду.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 122 ЦПК України, суддя -
У Х В А Л И В :
Відмовити ОСОБА_1 у прийнятті позовної заяви до Відкритого акціонерного товариства Комерційного банку «Надра» в особі Донецького регіонального авління, 3-тя особа Відділ державної виконавчої служби Київського районного управління юстиції м. Донецька, ОСОБА_2 про визнання недійсним виконавчого напису нотаріуса.
Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Донецької області через Калінінський районний суд м. Донецька.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку
СУДДЯ:
- Номер: 6/264/107/2017
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-3129/2010
- Суд: Іллічівський районний суд м. Маріуполя
- Суддя: Карпушова Олена Віталіївна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 21.08.2017
- Дата етапу: 30.08.2017