Судове рішення #10561469

                                    Справа № 2-2770/2010р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

14 липня 2010 р.                                     м. Донецьк

Калінінський районний  суд міста Донецька Донецької області у складі:

головуючого судді         - Карпушової О.В.

при секретарі             - Глушко К.А.

розглянувши у попередньому судовому засіданні у місті Донецьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В :

    07.06.2010 р. позивач подав до суду позов до відповідачки про розірвання шлюбу, вказавши що він знаходяться у реєстрованому шлюбу з 2007 р., шлюбні відносини між ними припинені з лютого 2010 року. Від вказаного шлюбу мають одну неповнолітню дитину доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає разом з відповідачкою. Позивач просить розірвати шлюб, вказуючи, на те, що сумісне життя та збереження сім’ї не можливе, так як  відповідачка виявила подружню невірність, крім того  втрачене почуття любові та взаємовідношень.    

    Позивач у судове засідання не з’явився, але через канцелярію суду надав заяву про слухання справи в його відсутність та просив суд розірвати шлюб з відповідачкою.

    Відповідачка у судове засідання не з’явилася, але через канцелярію суду надала заяву про слухання справи в її відсутність та позовні вимоги визнала у повному обсязі та надала згоду на розірвання шлюбу.

Статтями 110,  112 СК України встановлено, що позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.  Суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, бере до уваги наявність малолітньої дитини, та інші обставини життя подружжя.

Судом встановлено, що сторони у 2007 р. зареєстрували шлюб, що підтверджено свідоцтвом про укладення шлюбу, актова запис № 42 від 17.02.2007р. Сторони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. З лютого 2010 року подружжя припинили шлюбні відносини,  проживають окремо, позивач не бажає жити однією родиною з відповідачкою, оскільки втрачене почуття любові до відповідачки.    

 Приймаючи до уваги пояснення сторін, суд вважає, що підстав для збереження сім’ї  не має, тому позов підлягає задоволенню.

    При стягненні судових витрат, зв’язаних з видачею свідоцтва про розірвання шлюбу, суд вважає необхідним покласти витрати на позивача.  

На підставі викладеного і керуючись  ст. ст. 10, 11, 60, 208-215, 224 ЦПК України, ст. ст. 105, 110, 114, 115 Сімейного Кодексу України, суд –

В И Р І Ш И В :

    Позов  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити .

    Шлюб між ОСОБА_1 до ОСОБА_2, який зареєстрований 17.02.2007 р. відділом реєстрації актів цивільного стану Дружківського міського управління юстиції Донецької області, актова запис № 42 - розірвати.

    Шлюб вважається припиненим у день набрання чинності рішення суду  про розірвання шлюбу.    

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 на користь держави витрати у розмірі 17 грн. 00 коп.,  ОСОБА_2   від сплати витрат звільнити .

Рішення суду може бути оскаржено до апеляційного суду Донецької області через Калінінський районний суд м. Донецька.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація