Судове рішення #10560665

Справа № 2-2844/10

РІШЕННЯ

ІМІНЕМ   УКРАЇНИ

12 серпня 2010 року                                                                                          м. Донецьк                    Калінінський районний  суд  міста Донецька  у складі:

головуючого судді                 Домарєва  О.В.

при секретарі                        Луценко А.Г.,

за участю представника позивача ОСОБА_1, відповідачки: ОСОБА_2 розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 «Про розірвання шлюбу»,  -

ВСТАНОВИВ:

    В червня 2010 року позивач звернувся до суду із позовом, яким просив розірвати шлюб, зареєстрований 14.11.2001 року у Відділі РАЦС Жовтневого районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис 835, між позивачем та відповідачкою.

    Представник позивача у судовому засіданні позовні вимоги підтримав, просив їх задовольнити, указуючи, на те, що сімейно-шлюбні відносини між його довірителем та відповідачкою припинені в зв’язку з втратою почуття кохання, взаємної поваги, зруйнуванням рожини, а тому вважає, що збереження сім’ї стало не можливим.

    Відповідачка у судовому засіданні позов визнала, не заперечувала проти його задоволення..

    Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 14.11.2001 року у Відділі РАЦС Жовтневого районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 835.

    Від спільного шлюбу мають дітей: ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.    

    Заслухавши пояснення сторін, перевіривши матеріали справи і документи, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню тому, що родина подружжя ОСОБА_5 остаточно розпалася, сторони не бажають жити однією родиною, втратили почуття любові і поваги один до одного та взаєморозуміння, що при таких відносинах підстав для її збереження не має.

    Відповідно до ч.8 ст.235 ЦПК України у рішенні суду про розірвання шлюбу зазначається про вибір прізвища тим з подружжя, який змінив прізвище під час державної реєстрації шлюбу, що розривається. Відповідачка просила суд залишити прізвище «ОСОБА_2» після реєстрації розірвання шлюбу.

    На підставі викладеного і керуючись  ст. ст. 10, 11, 209, 213-215, 224-226, 235 ЦПК України,  ст. ст. 105 ч.3, 110, 114, 115 Сімейного Кодексу України, суд –

ВИРІШИВ:

    Шлюб зареєстрований 14 листопада 2001 року у Відділі РАЦС Жовтневого районного управління юстиції у м. Києві, актовий запис № 835, між ОСОБА_3 та ОСОБА_2  - розірвати.

    Після реєстрації розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_2 залишити без змін – «ОСОБА_2».

Шлюб вважається припиненим у день набрання чинності рішення суду про розірвання шлюбу.    

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя                                     О.В. Домарєв

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація