Справа №3-3025/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 березня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Павленко О.П., розглянувши матеріали, що надійшли з Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, громадянина України, непрацюючого, зареєстрованого та проживаючого в АДРЕСА_1, який раніше притягувався до адміністративної відповідальності -25.01.2009 року за ст. 173 КУпАП - накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу 51 грн.,
за ст.185 КУпАП
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 02 березня 2009 року приблизно о 23 год. 20 хв. в м. Києві по вул. Червоноармійська, 22, перебуваючи у стані сп'яніння, під час проведення слідчою групою Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві огляду місця події злочину, почав висловлюватись нецензурними словами у бік працівників міліції, на зауваження не реагував, на законну вимогу працівників міліції припинити протиправні дії та пред'явити документ, який посвідчує особу, - категорично відмовився, хватав працівників міліції за формений одяг, намагався втікти.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив злісну непокору законній вимозі працівників міліції, тобто вчинив правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.
Свою вину у вчиненні зазначених дій ОСОБА_1 визнав частково та пояснив, що 02 березня 2009 року він перебував з друзями по вул. Червоноармійській в м. Києві, будучі у стані сп'яніння, побачив, як працівники міліції почали затримувати невідомого йому громадянину, після чого вирішив вступитись за нього, проте непокори працівникам міліції він не вчиняв.
Крім того, винність ОСОБА_1 у скоєному повністю підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення КИ 121958, письмовими поясненнями ОСОБА_1 та свідка ОСОБА_2, рапортами працівників Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, довідкою про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, протоколом медичного огляду ОСОБА_1 на стан сп'яніння, які в сукупності свідчать про вчинення ОСОБА_1 правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП.
Вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення, судом враховується характер вчиненого правопорушення, особа ОСОБА_1, який не працює, раніше притягувався до адміністративної відповідальності, відношення ОСОБА_1 до скоєного.
Керуючись ст.33, 185 КУпАП,
ПОСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту строком на 3 ( три ) доби.
Строк арешту вираховувати з 01 год. 00 хв. 03 березня 2009 року.
Постанова суду підлягає негайному виконанню, на неї може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя