Судове рішення #10541780

№ 2a-5/2009

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 березня 2009 року Шевченківський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді Зубкова C.O.

при секретарі Горяіновій Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом ОСОБА_1 до Шевченківського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві, треті особи Генеральна прокуратура України, Міністерство оборони України, ОСОБА_2 про визнання дій незаконними та скасування актів,

встановив:

08.12.2004 р. позивач звернувся до суду з вказаним позовом, в якому просить визнати незаконними та скасувати протокол огляду місця ДТП №13583 від 29.06.2004 р. та додаток до нього - схему, протокол ДН 570936 про адміністративне правопорушення та визнати незаконними дії щодо не притягнення до адміністративної відповідальності водія іншого автомобіля, вказуючи, що при оформленні ДТП, що сталося 29.06.2004 р. на перехресті вул.  ОСОБА_3 та ОСОБА_4 у м. Києві між автомобілями НОМЕР_1 під керуванням позивача та Фольксваген д.н.з. НОМЕР_2 були допущені порушення вимог КпАП України та інструкцій МВС.

В судовому засіданні представники позивача підтримали позов.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про час та місто розгляду справи повідомлений належним чином.

Представник ОСОБА_2 вважає, що позов не підлягає задоволенню.

Представник Міністерства оборони України вважає, що позов підлягає задоволенню.

Вислухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд встановив.

29.06.2004 р. на перехресті вул.  ОСОБА_3 та ОСОБА_4 у м. Києві між автомобілями НОМЕР_1 під керуванням позивача та Фольксваген д.н.з. НОМЕР_2 відбулася дорожньо-транспортна пригода.

Згідно постанов Шевченківського районного суду м. Києва від 04.08.2004 p., 22.12.2004 p., постанови голови Апеляційного суду м. Києва від 18.02.2005 р. позивач був визнаний винним у скоєнні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України при вказаній дорожньо-транспортній пригоді. Усі

аргументи, викладені у позовній заяві, були предметом дослідження судів при постановленні вказаних рішень.

Згідно ст. 72 КАС України обставини, встановлені судовим рішенням в адміністративній, цивільній або господарській справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Обставини, визнані судом загальновідомими, не потрібно доказувати.

Обставини, які визнаються сторонами, можуть не доказуватися перед судом, якщо проти цього не заперечують сторони і в суду не виникає сумніву щодо достовірності цих обставин та добровільності їх визнання.

Вирок суду в кримінальній справі або постанова суду у справі про адміністративний проступок, які набрали законної сили, є обов'язковими для адміністративного суду, що розглядає справу про правові наслідки дій чи бездіяльності особи, щодо якої ухвалений вирок або постанова суду, лише в питаннях, чи мало місце діяння та чи вчинене воно цією особою.

За таких умов позов задоволенню не підлягає.

На підставі викладеного, керуючись ст. 17, 71, 72, 99, 163 КАС України, суд

постановив:

У задоволенні позову ОСОБА_1 до Шевченківського районного управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Києві, треті особи Генеральна прокуратура України, Міністерство оборони України, ОСОБА_2 про визнання дій незаконними та скасування актів відмовити повністю.

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо вона не скасована, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Постанова може бути оскаржене до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення постанови.

Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація