Судове рішення #10541698

Справа № 3-2936\09

ПОСТАНОВА

26 лютого 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Ізмайлова Т.Л.., розглянувши матеріали, що надійшли з Шевченківського РУ ГУ МВС України у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Києва, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

за статтею 173 ч.1 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу від 2.02.2009 року, ОСОБА_1, 25.01.2009 року о 00 год. 30 хв., на пл.Льва Толстого в м.Києві, висловлювався нецензурною лайкою, на зауваження не реагував.

ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав.

Його вина також підтверджується матеріалами справи.

Враховуючи малозначність вчиненого та те, що ОСОБА_1 притягається до адміністративної відповідальності вперше, суд вважає за можливе звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22, 33 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Звільнити    ОСОБА_1    від    адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.

Постанова про адміністративне правопорушення може бути опротестована прокурором або оскаржена до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація