№3-3305/09
ПОСТАНОВА
26 березня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Горб І.М., розглянувши матеріали, які надійшли з Відділу ДАІ Шевченківського району м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с Веприк Фастівського району Київської області, одруженого, пенсіонера, інваліда 2 групи, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався,
за ст. 122 ч. 3 КпАП України,
ВСТАНОВИВ:
11 лютого 2009 року о 18 год. 30 хв. на пл. Лук'янівськійв м. Києві ОСОБА_1, керуючи автомобілем Вольксваген, державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив стоянку в зоні дії знаку «Зупинку заборонено», створивши перешкоду в русі іншим учасникам дорожнього руху, чим порушив п. 3.34 додатку 1 Правил дорожнього руху.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст. 122 ч. 3 КпАП України.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення фактично визнав та пояснив, що зі сторони, з якої він заїжджав немає знаку «Зупинка заборонена», а з другої сторони такий знак висить. Також там огороджено, що паркова ТЦ «Квадрат». Крім того, по радіо передали, що інвалідам можна ставити автомобілі в таких місцях, а також, що Кабмін заборонив роботу евакуаторів. Він є інвалідом, поставив автомобіль та лише на 5 хвилин спустився в метро, а коли повернувся назад, машини вже не було і за те, щоб забрати автомобіль він заплатив 500 грн. Виходячи з такої ситуації, є незрозумілим, чи заборонено там паркування.
Крім того, вина ОСОБА_1 у вчиненому підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення.
Враховуючи конкретні обставини справи, враховуючи особу ОСОБА_1, який є інвалідом, вперше притягується до адміністративної відповідальності та малозначність вчиненого, суд вважає можливим, відповідно до ст. 22 КпАП України, звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст. 22, 122 ч. 3 КпАП України,
ПОСТАНОВИВ:
Закрити провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 122 ч. 3 КпАП України, оголосивши йому усне зауваження, попередивши про недопустимість порушення правил дорожнього руху.
На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва протягом 10 днів з дня її винесення через районний суд.