Справа № 3-2945\09
ПОСТАНОВА
26 лютого 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Ізмайлова Т.Л., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов з ВГІРФО Шевченківського РУГУ МВС України в м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Узбекистану, громадянин Узбекистану, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за статтею 203 ч. 1 КпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Громадянин ОСОБА_1 25.02.2009 року о 13-00 год. по АДРЕСА_2 порушив правила перебування іноземців в Україні, а саме не додержався встановленого порядку реєстрації, тобто вчинив адміністративне правопорушення передбачене статтею 203 ч. 1 КпАП.
ОСОБА_1 свою вину визнав.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в дія ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 203 КУпАП, у зв'язку з чим остання підлягає притягненню до адміністративної відповідальності.
На підставі викладеного, керуючись ст. 203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення , -
ПОСТАНОВИВ:
Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 Кодексу про адміністративні правопорушення України і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 гривень .
Постанова про адміністративне правопорушення може бути опротестована прокурором або оскаржена до Апеляційного суду м.Києва шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.