Судове рішення #10537518

                       

Р І Ш Е Н Н Я

                 І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И  Справа №2-о-145/10

     16 серпня 2010 року                     м. Радомишль

    Радомишльський районний суд Житомирської області в складі головуючого - судді Свінцицького Л.В.,при секретарі Шуба В.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1,заінтересована особа Меньківська сільська Рада Радомишльського району, про встановлення факту родинних відносин,

                   В С Т А Н О В И В:

   Заявник,посилаючись на те,що в даний час він готує документи на прийняття спадщини після смерті батька,однак перешкодою в цьому є те, що в його свідоцтві про народження та в свідоцтві про смерть його батька невірно вказані призвіща заявника.

  В судовому засіданні  заявник свої вимоги підтримав, представник зацікавленої особи в судове засіданні не з»явився надіслав до суду заяву,в якій просить слухати справу без їх представника.

  Вислухавши пояснення заявника,дослідивши матеріали справи, оцінивши зібрані по справі докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що заявлені вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.

  Як видно з матеріалів справи,заявник:ОСОБА_1 народився ІНФОРМАЦІЯ_1,що стверджується свідоцтвом про народження НОМЕР_1 виданого Виконкомом Городчинської сільської ради від 06.07.1952 року,і батьком його зазначений ОСОБА_2,однак в свідоцтві про  смерть призвіще батька зазначено «ОСОБА_2.Згідно довідки Меньківської сільської ради №92 від 12.07.2010 року,ОСОБА_1 дійсно є рідним сином ОСОБА_2.В судовому засіданні свідки ОСОБА_3та ОСОБА_4.також показали,що дійсно ОСОБА_1 є рідним сином ОСОБА_2

  На підставі викладено, та керуючись ст.ст.10,11,60,81,208,209, 212,213,214,215,256,259 ЦПК України, суд-

                        В И Р І Ш И В:

   Встановити факт,що ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,уродженець АДРЕСА_1проживаючий в АДРЕСА_2 рідним сином ОСОБА_2,який помер ІНФОРМАЦІЯ_2 він відповідно є його рідним батьком.

      Заява про апеляційне оскарження даного рішення може бути подана до Радомишльського районного суду на протязі десяти днів з дня оголошення рішення. Апеляційна скарга на дане рішення може бути подана протягом двадцяти днів починаючи з дня подачі до суду заяви про апеляційне оскарження рішення.

   

   Суддя Радомишльського

   районного суду                      Л.В.Свінцицький

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація