Судове рішення #10535466

                                                               

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

13 квітня 2010р.                                                                                                          справа №2-а-2750/10

            Суддя Харківського районного суду Харківської області Савченко Г.М., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області про встановлення факту та зобов’язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

            ОСОБА_1 звернувся до суду із адміністративним позовом, в якому просить встановити факт трудових відносин ОСОБА_1 з фірмою побутових послуг «Веснянка» з 25.08.1987р. по 01.04.1991р., зобов’язати відповідача врахувати в стаж роботи позивача у фірмі «Веснянка» з 25.08.1987р. по 01.04.1991р., зобов’язати відповідача здійснити перерахунок пенсії позивача з урахуванням стажу відповідно до трудової книжки та провести відповідну індексацію з 12.12.2009р.

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року №1691-VІ внесені зміни до ст. 15 ЦПК України та виключений п. 3 частини 1 ст. 18 КАС України.

Відповідно до п.2 ч.1 ст. 15 ЦПК України, суди розглядають у порядку цивільного судочинства справи, щодо спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат, непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг, речового майна, пайків або грошової компенсації замість них.

Відповідно до ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред’являються в суд за місцем її проживання, позови до юридичних осіб пред’являються в суд за їхнім місцезнаходженням.

З адміністративного позову та доданих до нього документів вбачається що відповідач управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області знаходиться за адресою: м.Харків, вул. Червоноармійська, 4, тобто справа не підсудна цьому суду.

Враховуючи  те, що справа не підсудна цьому суду,  відповідно до п.4 ч.3 ст.121 ЦПК України, суд вважає за необхідне повернути адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області про встановлення факту та зобов’язання вчинити дії, як не підсудну цьому суду.

            Керуючись п.4 ч.3 ст.121 ЦПК  України:

УХВАЛИВ:

            Повернути адміністративний позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Харківському районі Харківської області про встановлення факту та зобов’язання вчинити дії, як не підсудну цьому суду.

            Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

                   

СУДДЯ                                                                                                                                    Г.М. САВЧЕНКО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація