Справа № 2 -4767/2002 р.
Ухвала
Іменем України
"06" квітня 2007 р. Деснянський райсуд м. Чернігова в складі судді Клопота С.Л. при секретарі Овдій О.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігова заяву ВАТ «Чернігівгаз» про зміну сторони виконавчого провадження, -
ВСТАНОВИВ:
Заступник голови правління ВАТ «Чернігівгаз» подав до суду заяву в якій просить визнати ОСОБА_1 та ОСОБА_2 правонаступниками ОСОБА_3 по сплаті боргу в сумі 841, 88 грн. за спожитий природний газ, стягнутого за рішенням Деснянського райсуду м. Чернігова від 28.08.2002 р. у справі за позовом ВАТ «Чернігівгаз» до ОСОБА_3 про стягнення боргу.
Сторони в судове засідання не з'явились. Про розгляд клопотання сповіщались. Причину неявки суду не повідомили.
Суд вважає за можливе розглянути справу у їх відсутності.
Свої вимоги заявник аргументує тим, що 05.07.2007 р. державним виконавцем була винесена постанова про закінчення виконавчого провадження у зв'язку із смертю боржника ОСОБА_3 .
Зважаючи на те, що згідно ст.. 824 ЦК України у разі смерті наймача , наймачами можуть стати усі інші повнолітні особи , які постійно проживали з колишнім наймачем, у цьому разі договір найму житла залишається чинним на попередніх умовах.
Члени сім'ї відповідача ОСОБА_3, зокрема ОСОБА_1, ОСОБА_2. постійно проживали разом з ним, як члени його сім'ї , тому відповідно до ст., ст.. 1216, 1218 ЦК , окрім права на користування житлом, успадкували і обов'язок по оплаті послуг з газопостачання .
Керуючись ст. ст.. 541, 698, 816, 824, 1216, 1218 ЦК України, ст.. 64 ЖК України ,378 ЦПК України, -
Ухвалив :
Заяву задовольнити.
Замінити сторону у виконавчому проваджені за рішенням Деснянського районного суду м. Чернігова від 28.08.2002 року у справі за позовом ВАТ «Чернігівгаз» до ОСОБА_3 про стягнення боргу з ОСОБА_3 на ОСОБА_1 та ОСОБА_2.
Видати новий виконавчий лист про стягнення заборгованості за спожитий природний газ в розмірі 841, 88 грн. з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь ВАТ «Чернігівгаз» в солідарному порядку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано до Чернігівського апеляційного суду протягом 5 днів, з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Чернігівського апеляційного суду протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.