Справа № 3- 1044/2010
ПОСТАНОВА
18 серпня 2010 року смт. Слов`яносербськ
Суддя Слов`яносербського районного суду Луганської області Котелевський В.О., розглянувши матеріали, які надійшли із ВДАІ м. Луганськ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який народився у Луганській області, не працює, мешкає – АДРЕСА_1
за ч.3 ст. 130 Кодекса України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
15.07.2010 року о 23 год. 00 хв. у с. Степове на вул. Центральній, гр-н ОСОБА_2, керував транспортним засобом марки мопед «Карпати» з явними ознаками алкогольного сп’яніння (почервоніння очей, тремтіння рук, різкий запах алкоголю з порожнини рота). Від проходження медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, чим порушив п. 2.5 “Правил дорожнього руху України”, та скоїв правопорушення, передбачене ч.3 ст. 130 Кодекса України про адміністративні правопорушення.
Скоєне правопорушення підтверджено:
• протоколом серії ВВ1 № 004995 від 15.07.2010 року;
• поясненнями правопорушника, які викладені в протоколі про адміністративне правопорушення.
Раніше ОСОБА_2 притягався до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП 07.12.2009р. у вигляді адміністративного арешту строком на 7 (сім) діб (постанова суду № 3-1593/2010) та за ч.2 ст. 130 КУпАП 17.06.2010р. у вигляді адміністративного арешту строком на 10 діб (постанова суду № 3-664/2010).
Таким чином, суд вважає доведеним скоєне правопорушення, передбачене ч.3 130 КУпАП.
На підставі викладеного, керуючись ч.3 ст. 130 Кодекса України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на 10 (десять) років з оплатним вилученням транспортного засобу мопед Карпати 49 см3, що належить ОСОБА_2.
Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Луганської області через Слов'яносербський районний суд протягом 10 днів з дня її винесення.
Суддя В.О. Котелевський