Судове рішення #10512045

Справа № 2-3366/2010 р.                                                                                                                                                                                                

                                                                                                         

УХВАЛА

      16 серпня 2010 року                                            Слов`яносербський районний суд в складі:

      головуючого  судді                                       Котелевський В.О.

      при секретарі                                                 Бондаренко Г.Я.,        

      розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Слов`яносербськ позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Слов’яносербському районі Луганської області про визнання неправомірними дій Управління Пенсійного Фонду України в Слов’яносербському районі щодо відмови підвищення пенсії як дитині війни,

 

ВСТАНОВИВ:

        3 серпня 2010 року позивач  звернувся  до відповідача, Управління Пенсійного фонду України в Слов ` яносербському районі  Луганської області,  посилаючись на ту обставину, що він має правовий статус дитини війни. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» дітям війни розмір пенсії або щомісячне довічне грошове утримання чи державна соціальна допомога, що виплачується замість пенсії, підвищується на 30% мінімальної пенсії за віком. Відповідачем підвищення до пенсії в 2007 -2009 році і до теперішнього часу виплачувалося не в повному розмірі. На звернення до відповідача про перерахунок пенсії позивач отримав письмову відмову. Просить визнати відмову відповідача в нарахуванні і виплаті підвищення до пенсії, як дитині війни, неправомірною, зобов’язати відповідача здійснити нарахування та виплату йому доплати до пенсії у вигляді підвищення її на 30% мінімальної пенсії за віком, за період з 10.03.2007 року по 31.12.2009 року.

     Позивач  просив розглянути  справу за його відсутності.  

      Представник відповідача направив до суду заяву про розгляд справи за його відсутності, та надав  заперечення на позов, з позовом не згоден. Також до заперечень надав суду постанову   Слов”яносербського районного суду Луганської області від 15.04.2010 року по якій розглянуто цивільну справу за  позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду  України в Слов”яносербському районі Луганської області про зобов’язання виплатити підвищення  до пенсії  дитини війни, з 04.01.2009 року по 31.12.2009 роки, і по якій позов задоволено частково.  Визнані дії відповідача неправомірними, зобов’язано відповідача здійснити виплату позивачу  підвищення до пенсії  у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, як дитини війни з 04.03.2009 року по 31.12.2009 року,  а в остальній  частині  позову відмовлено.

     На підставі ст. 205 ч. 2 ЦПК України „Суд своєю ухвалою закриває провадження  у справі, Якщо;  „Набрала законної сили рішення з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав. Постанова розглянута за  період з 04.01.2009 року по 31.12.2009 року.

     

           Керуючись  ч. 2 ст. 205,  293 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ :

         Закрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Слов’яносербському районі Луганської області про визнання неправомірними дій Управління Пенсійного Фонду України в Слов’яносербському районі щодо відмови підвищення та сплати пенсії як дитині війни з  04.01.2009 року по 31.12.2009 року, у зв’язку  з тим  що є  постанова  Слов”яносербського районного суду  Луганської області суду  від  15.04.2010 року.

          Апеляційна  скарга  на ухвалу   суду першої інстанції подається  протягом  п’яти днів з дня її проголошення. У разі   якщо ухвалу  було  постановлено  без участі  особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом  п’яти днів  з дня отримання  копії  ухвали.

                              Суддя                                                       Котелевський В.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація