Судове рішення #10510246

                                                                    №1-640\10

    ВИРОК

   ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

17 серпня 2010  року   Печерський районний суд м. Києва у складі

головуючого - судді                                      Білоцерківця О.А.,

при секретарі -                                               Якименко В.О.,

за участю  прокурора -                                 Вавренюка О.С.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві  кримінальну справу по обвинуваченню  

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Носівка Чернігівської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, працюючого електромонтером ВАТ «Київський завод «Радар», зареєстрованого та проживаючого: АДРЕСА_1,  раніше не судимого,

у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, працюючи на посаді електромонтера четвертої дільниці ВАТ «Київський завод «Радар» відповідно до наказу №65-к               від 08.09.1975 р., 19.02.20100 р. близько 7 год. 45 хв. перебував на добовому чергуванні  та знаходився в приміщенні трансформаторної підстанції 809, розташованої на території дільниці №4 ВАТ «Київський завод «Радар» по вул. Предславинській, 35 в м. Києві.

В цей час до приміщення підстанції, для прийняття зміни зайшов електромонтер зазначеного підприємства ОСОБА_2 Під час передачі зміни, між електромонтерами ОСОБА_2 та ОСОБА_1 виникла словесна суперечка з приводу  з приводу наявності  робочого інструменту, належного ОСОБА_2, під час якої ОСОБА_1, на грунті особистих неприязних  відносин, умисно кулаком руки наніс два удари в обличчя ОСОБА_2, спричинивши останньому тілесні ушкодження.

Згідно висновку судово-медичної експертизи від 16.06.2010 р. №212 мд, у ОСОБА_2 виявлено тілесні ушкодження у вигляді кровопідтьоку та саден в центральній частині лобної області, кровопідтік  в області правої щоки, закритий перелом кісток спинки носа, які відносяться до легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я.

 Допитаний в судовому засіданні ОСОБА_1 винним себе в  інкримінованому діянні визнав повністю, щиро розкаявся у скоєному.

 Зазначив, що дійсно він на грунті словесного конфлікту, що виник в нього зі співробітником ОСОБА_2, наніс останньому два удари в обличчя в область носа, зазначив, що ОСОБА_2 теж вдарив його, однак колеги розборонили їх. Розкаявся у скоєному, просив суворо не карати, обіцяв в подальшому бути стриманішим, що подібне не повториться.

  В судовому засіданні постановою головуючого визнано недоцільним дослідження доказів по справі в повному обсязі, оскільки фактичні обставини ніким не оспорюються та  відсутні сумніви стосовно добровільності та істинності позиції підсудного.

Таким чином, суд приходить до висновку про доведеність пред’явленого ОСОБА_1 обвинувачення, оскільки його винність підтверджується наявністю достатніх, об’єктивних та допустимих доказів по справі.

Діяння, вчинене підсудним  є суспільно небезпечним і підлягає кваліфікації ч. 2 за ст. 125 КК України, оскільки він вчинив умисні дії, які виразились в спричиненні умисного  легкого тілесного ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

При призначенні міри покарання підсудному суд враховує тяжкість скоєного, особу ОСОБА_1, який раніше не судимий, позитивно характеризується за місцем проживання та місцем роботи, обставину, яка пом’якшує покарання підсудного -  щире каяття.

Обтяжуючою покарання обставиною є вчинення злочину щодо особи похилого віку.

Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку про можливість виправлення підсудного без ізоляції від суспільства та необхідність обрання йому міри покарання у виді штрафу в межах санкції ч. 2 ст. 125 КК України.

Речові докази та судові витрати по справі відсутні.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 321, 322, 323, 324 КПК України, суд

З А С У Д И В:

ОСОБА_1  визнати винним                        у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 125 КК України та призначити йому покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до набрання вироком законної сили - скасувати.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва протягом 15 діб з дня проголошення через районний суд.

СУДДЯ                                      О.А. Білоцерківець

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація