Судове рішення #10501656

                           

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 _______________________________________________________________Копія

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

          “ 26   ”  липня  2010 року                                           м. Хмельницький

                               Колегія  суддів  судової палати у цивільних справах

                                      Апеляційного суду Хмельницької області

           в складі : головуючого – судді Заїки В.М.

    суддів:  Переверзєвої Н.І., Кізюн О.Ю.

    при секретарі  Вінярській А.А.

                                  з участю:    позивача і представника відповідача                          

розглянула    у    відкритому    судовому    засіданні   справу   № 22 ц- 3117 за апеляційною скаргою виконавчого комітету Хмельницької міської ради на рішення Хмельницького міськрайонного суду від  06 травня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Хмельницької міської ради про зобов”язання вчинити дії

Заслухавши доповідача,  пояснення учасників процесу , перевіривши матеріали справи та доводи апеляційної скарги, колегія суддів

                                                           в с т а н о в и л а:                                                         :  

   

    В березні 2010 року позивач звернувся до суду і просив зобов”язати виконавчий комітет Хмельницької міської ради позачергово забезпечити його благоустроєним житловим приміщенням.

    Рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 06 травня 2010 року позов задоволено.

    Зобов”язано виконавчий комітет Хмельницької міської ради забезпечити позачергово ОСОБА_1 на сім”ю з трьох осіб благоустроєним жилим приміщенням в м. Хмельницькому відповідно до встановлених норм житлової площі.    

В своїй апеляційній скарзі виконавчий комітет Хмельницької міської ради означене рішення вважає незаконним, просить його скасувати, посилаючись на те, що суд при вирішенні спору не врахував  вимоги ст. 43 Житлового кодексу України та п. 38 Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Україні. Вважає, що позивач повинен бути забезпечений житлом після інших осіб, які попередньо були взяті на облік і мають право на позачергове одержання житла, оскільки це порушить їх права.

Апеляційна скарга підлягає відхиленню з наступних підстав.

Відповідно до вимог ч.1 ст. 308 ЦПК України апеляційний суд відхиляє апеляційну скаргу і залишає рішення без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції ухвалив рішення з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 з жовтня 2001 року працює на різних посадах в прокуратурі Хмельницької області. Разом із сім”єю займає АДРЕСА_1. Із червня 2004 року його сім”я у складі 3-х осіб перебуває   на   обліку   осіб,   потребуючих   поліпшення   житлових   умов   у   виконкомі

___________________________________________________________________________

Головуючий у першій інстанції –  Фурик Ю.П.                   Справа № 22ц- 3117

Доповідач – Переверзєва Н.І.                                            Категорія № 41

Хмельницької  міської  ради,  при   цьому   вони   включені   за    № 573   в   окремий   список  громадян, яким житло надається позачергово.

Давши належну оцінку цим обставинам, іншим наявним у справі доказам, виходячи із вимог ст. 49 Закону України „Про прокуратуру”, суд прийшов до обгрунтованого висновку про доведеність позовних вимог і необхідність їх задоволення. При цьому вірно відхилив заперечення відповідача і визначив, що надання житлового приміщення саме позивачеві не пов”язується із його перебуванням на квартирному обліку і наявністю у інших осіб, що включені до окремого списку,  права на отримання житла.

    Доводи апеляційної скарги містять посилання на обставини, які з достатньою повнотою досліджені і оцінені судом 1 інстанції. Тому, апеляційний суд не знаходить підстав для її задоволення і скасування рішення, яке постановлено з дотриманням норм матеріального та процесуального права, що регулюють спірні правовідносини.

Керуючись ст. ст.307, 308, 313, 315, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів

                    у х в а л и л а:

Апеляційну скаргу виконавчого комітету Хмельницької міської ради відхилити.

    Рішення Хмельницького міськрайонного суду від 06 травня 2010 року залишити без змін.

    Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду України протягом двох місяців з дня набрання нею законної сили.

Головуючий: підпис

Судді:  підписи

Копія відповідає оригіналу:   Суддя                                                     Н.І. Переверзєва

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація