Справа № 3-2267/10
П О С Т А Н О В А
13 серпня 2010 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі: головуючого - судді Зарічної Л.А.,
при секретарі – Голушко Н.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали Прилуцького МРВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, мешканця АДРЕСА_1, протягом року адміністративному стягненню не піддавався,
за ст.185 КпАП України, -
В С Т А Н О В И В :
12.08.2010 року ОСОБА_1 близько 17 год. 45 хв. по вул.Ветеранській поблизу буд.48 відмовився виконувати законні розпорядження працівників міліції та пройти до найближчого відділу міліції для складання протоколу , хватав їх за формений одяг, виражався нецензурною лайкою .
В судовому засіданні ОСОБА_1 не визнав себе винним у вчиненні правопорушенні та заперечив проти наведених фактів..
Свідки ОСОБА_2 , ОСОБА_3 та ОСОБА_4 в судовому засіданні підтвердили факт вчинення правопорушення ОСОБА_1.
Вислухавши пояснення правопорушника, свідків, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, а саме: злісна непокора законному розпорядженню працівника міліції при виконанні ним службових обов'язків.
Керуючись ст.ст.185, 221 КпАП України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Застосувати до ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді семи діб адміністративного арешту, рахуючи такий з 08 години 00 хвилин 13 серпня 2010 року.
Постанова суду може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд.
Суддя Зарічна Л.А.