Справа № 3-1036/2010 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Донецьк 03 серпня 2010 року
Суддя Петровського районного суду м. Донецька Казначеєв Е.Г., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1.
за ч. 3 ст. 122 КпАП України,
В с т а н о в и в :
03 травня 2010 року приблизно о 12 годині 17 хвилини водій ОСОБА_1 керуючи автомобілем ACURA, державний номерний знак НОМЕР_1, в м. Донецька в населеному пункті рухався зі швидкістю 112 км/год., чим перевишив швидкість руху більш ніж на 50 км/год, швидкість вимірювалась пристроєм «Беркут» НОМЕР_2, , чим порушив п. 12.4 ПДР України, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.3 ст. 122 КпАП України.
До суду 07 липня 2010 року, 29 липня 2010 року, 03 серпня 2010 року ОСОБА_1 не з’явився, про явку до суду був повідомлен належним чином.
Дослідивши матеріали справи, вважаю, що в його діях є склад правопорушення передбачений ч.3 ст.. 122 КпАП України.
При визначенні адміністративного стягнення враховуються конкретні обставини по справі, ступінь суспільної небезпеки правопорушення, а також характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, його майновий стан.
Враховуючи обставини скоєного, особу винного, вважаю необхідним накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 122, 283-285 КпАП України, -
П о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 122 КпАП України, і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави в розмірі 510 (п’ятсот десять) грн. 00 коп.
Постанова в порядку провадження у справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена або опротестована прокурором в апеляційному порядку до Апеляційного суду Донецької області через Петровський районний суд міста Донецька шляхом подачі в десятиденний строк з дня її винесення апеляційної скарги або протесту прокурора.
Суддя Е.Г. Казначеєв.
- Номер: 3-1036/2010
- Опис: будучи у нетверезому стані виражався в адресу матері нецензурними словами
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1036/2010
- Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
- Суддя: Казначеєв Е.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.08.2010
- Дата етапу: 14.09.2010