Справа №2-28/07
УХВАЛА
14 берзня 2007 року м. Ржищів
Ржищівський міський суд Київської області у складі: головоючого судді Козіної С.М., при секретарі Бондаренко О.М.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої дорожньо-транспортною пригодою.
При проведнні попереднього судового засідання виявилося, що провадження у справі відкрито з порушенням правил підсудності. Згідно ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за місцем її проживання, а згідно ч. 6 ст. 110 ЦПК України позови про відшкодування шкоди, завданої майну фізичних осіб або юридичних осіб, можуть пред'являтися також за місцем завдання шкоди.
Позивач ОСОБА_1 заявив клопотання про зміну підсудності, так як даний позов може пред'являтися за місцем проживання відповідача або за місцем завдання шкоди майну та просив передати дану справу до Святошинського районного суду міста Києва.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлений належним чином, згідно повідомлення про вручення поштового відправлення НОМЕР_1.
Згідно ч. 13 ст. 110 ЦПК України позивач має право на вибір між кількома судами, яким згідно з цією статтею підсудна справа, за винятком виключної підсудності, встановленої статтею 114 ЦПК України.
Відповідач ОСОБА_2 проживає за адресою: Одеська область місто Березівка, дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої було завдано шкоди майну позивача, сталася в Святошинському районі міста Києва.
Керуючись п. 2 ч. 1 ст. 116 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Передати справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої ДТП, на розгляд до Святошинського районного суду міста Києва.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.