Справа № 2-387/2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 серпня 2010 р.
Новоушицький районний суд в складі : головуючої – судді Шуригіної О.В.,при секретарі - Стандрійчук М.П.,розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Нова Ушицясправу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -
ВСТАНОВИВ :
Сторони розірвали шлюб 16 литпня 2009 року.
За час спільного проживання у сторін ІНФОРМАЦІЯ_2 народилась дочка ОСОБА_3 .
Позивач згідно позовної заяви просить стягувати з відповідача на її користь аліменти на утримання неповнолітньої дитини у твердій грошовій сумі в розмірі 350 гривень .
В судовому засіданні позивач позов підтримала, посилаючись на те , що сімейне життя з відповідачем не склалось, рішенням суду шлюб розірваний , вони разом не проживають, дитина знаходиться на її повному утриманні. Угоди про добровільне надання коштів на утримання дитини між ними не досягнуто . Додала, що відповідач деякий час займався підприємницькою діяльністю, але на даний час діяльність призупинена , ніде працює , має нерегулярні, мінливі заробітки, тому просить стягувати аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 350 гривень.
Відповідач позов визнав.
Відповідно до ст.61 ЦПК України обставини, визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі, не підлягають доказуванню.
Згідно ч.4 ст.174 ЦПКУ у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.
Заслухавши сторони , дослідивши зібрані по справі докази, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.
Керуючись ст.ст.10,60, 209, 212-213 ЦПК України, ст.ст.174,182-184 Сімейного Кодексу України, суд –
В И Р І Ш И В:
Позов задовольнити.
Стягувати з ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя с . Борсуки , Новоушицького району , Хмельницької області, непрацюючого, на користь ОСОБА_1 , жительки с. Шелестяни, Новоушицького району ,Хмельницької області , на утримання дочки ОСОБА_3 ,ІНФОРМАЦІЯ_2 , аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі - 350 гривень щомісячно, починаючи з 22 липня 2010 року до її повноліття.
Стягнути з ОСОБА_2 :
- 51 (п’ятдесят одну) гривню судового збору у прибуток держави – одержувач Новоушицька селищна рада – 22090100, код одержувача 23565822, р/р 31417537700340, банк УДК в Хмельницькій області, МФО 815013;
- 120 ( сто двадцять) гривень витрат за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи Новоушицьким районним судом - одержувач: УДК у Новоушицькому районі ОКРО 23565822; р/р: 31212259700339 , МФО 815013 , призначення платежу за кодом бюджетної класифікації доходів 22050000 , за символом звітності 259 .
Рішення в частині стягнення аліментів за один місяць підлягає негайному виконанню.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Шуригіна О.В.