Судове рішення #10441121

                                                                                                                            Справа № 3-2345

                                                                                                                                             2010 рік

  ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

     08 липня 2010 року                                                                   м. Білгород - Дністровський

      Суддя Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області  Савицький С.І.

розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової адміністрації України, Білгород-Дністровської об’єднаної державної податкової інспекції в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності

 ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Маріуполь Донецької області,  працюючого керівником ТОВ «Іліос», проживаючого у АДРЕСА_1,

                               

за ст. 163-2 ч. 2  Кодексу України про адміністративні правопорушення

  ВСТАНОВИВ :  

     

     14.04.2010 року при перевірці ТОВ «Іліос» було встановлено, що ОСОБА_2 несвоєчасно подав платіжне доручення на перерахування належної до сплати орендної плати за землю, згідно акту   № 1186/1503 від 08.04.2010 року, чим порушив  ст. 163-2 ч. 2  КпАП України.       

У судове засідання правопорушник  ОСОБА_2 не з’явився, про день розгляду справи повідомлений належним чином, причини неявки суду не відомі.  

     Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини та керуючись ст. 163-2 ч. 2  КпАП  України, суддя , -

  ПОСТАНОВИВ:  

      ОСОБА_2 піддати адміністративному стягненню у вигляді адміністративного  штрафу у розмірі 170 грн. на користь держави (р/р 31119106700011, код 23215016 ВДК, МФО 828011 УДК).

       

Постанова може бути оскаржена в порядку передбаченому КпАП.

      

     СУДДЯ :

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація