Судове рішення #10440063

  Справа №2-3120/2010 р.  

РІШЕННЯ  

  ІМЕНЕМ        УКРАЇНИ  

  04 серпня 2010 року                                                                                        м. Новомосковськ

Новомосковський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі:

 головуючої судді:                                                                Єлізаренко І.А.,

секретаря:                                                                             Кравченко О.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої  дитини, -

ВСТАНОВИВ:  

 Позивачка ОСОБА_1 звернулась до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_2  про стягнення аліментів на утримання дитини.

В обґрунтування позовних вимог позивачка посилається на те, що вони з відповідачем перебували у фактичних шлюбних відносинах з 2002 року. Від спільного проживання мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, дитина проживає з нею та знаходиться на її утриманні. З відповідачем однією сім»єю не проживають на теперішній час, добровільної матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, у зв’язку з чим вона просить суд стягнути з відповідача аліменти в розмірі 1/4 частини від всіх видів його заробітку на її користь на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до досягнення дитиною повноліття.

Позивачка в судовому засідання підтримала позовні вимоги, посилаючись на обставини, викладені в позовній заяві, а також на свої пояснення, дані в судовому засіданні і просила позов задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав і не заперечував проти стягнення з нього аліментів на утримання сина.

Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що позовні вимоги ОСОБА_1 підлягають задоволенню з наступних підстав.

Як зазначила в своєму позові позивачка і підтвердила в судовому засіданні з відповідачем проживали однією сім»єю без реєстрації шлюбу з 2002 року. Від спільного проживання мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.4), і  як пояснила в судовому засіданні    позивачка з відповідачем на теперішній час разом не проживають, дитина проживає з нею.  

Згідно свідоцтва про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, в графі батьки: батьком зазначено відповідача ОСОБА_2, а матір’ю позивачку ОСОБА_1 (а.с.4).  

Відповідно до ст.180 СК України батьки зобов’язанні утримувати дитину до досягнення нею повноліття.  

 З огляду на вищевикладене, суд вважає за необхідне, стягнути з відповідача на користь позивачки аліменти в розмірі 1/4 частини від всіх видів його заробітку /доходу/ щомісяця, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до досягнення дитиною повнолітнього віку.

 Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 10, 11, 60, 88, 209, 212, 214-215, 367 ЦПК України, ст. ст. 180, 181, 183 СК України, суд, -

      ВИРІШИВ:  

 Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини – задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця м.Москва, працюючого колористом ГВПП «Метал» м.Дніпропетровськ, проживаючого: АДРЕСА_1, аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку (доходів) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на користь ОСОБА_1 на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 до досягнення дитиною повноліття, починаючи з 10.06.2010 року.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави державне мито в розмірі 51 грн.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 120 грн. в особі Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області.

Рішення в частині стягнення аліментів підлягає негайному виконанню у межах суми платежу за один місяць.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана  до апеляційного суду Дніпропетровської області протягом 10 днів з дня його проголошення.

  

     Суддя                                                                                                       І. А. Єлізаренко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація