Справа № 2-о-45
2010 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
9 серпня 2010 року Городищенський районний суд
Черкаської області
в складі :
головуючого Голосія А.В.
при секретарі Горідько Г.О.
розглянув у попередньому судовому засіданні в залі суду в місті Городище цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту, що має юридичне значення, заінтересована особа – Управління Пенсійного фонду у Городищенському районі-
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту, що має юридичне значення, заінтересована особа - Управління Пенсійного фонду у Городищенському районі.
Обгрунтовуючи свою заяву заявник посилається на те, що в його особистих документах маються неточності у написанні по – батькові, а саме в документі про освіту атестат НОМЕР_1 «ОСОБА_1», у військовому білеті НОМЕР_2 «ОСОБА_1», а у трудовій книжці НОМЕР_3 «ОСОБА_1». На даний час він досяг пенсійного віку і звернуся до пенсійного фонду за нарахуванням пенсії. Зазначена розбіжність у написанні по - батькові, позбавляє його можливості належним чином оформити та одержувати пенсію, тому він змушений звернутися до суду.
В судовому засіданні заявник доводи заяви підтримав, посилаючись на обставини викладені в заяві та просить встановити факт, що документ про освіту атестат НОМЕР_1, військовий білет НОМЕР_2, трудова книжка НОМЕР_3 належать саме йому.
Представник заінтересованої особи в судове засідання не з’явився, попередньо надавши суду заяву з проханням розгляду справи у його відсутності. Щодо задоволення заявлених вимог не заперечують.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання. Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні заявлених вимог ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього Кодексу.
Факт, про встановлення якого просить заявник, має для нього юридичне значення, а саме надасть йому можливість належним чином оформити та одержувати пенсію.
Суд, вивчивши матеріали справи вислухавши заявника прийшов до наступного.
Судом встановлено такі факти та відповідні їм правовідносини.
Паспорт являється основним особистим документом, який засвідчує особу та пред’являється при виникненні будь – яких правовідносин. У паспорті по – батькові заявника зазначено ОСОБА_1. Допитані свідки, кожний окремо, підтвердили, що заявника по – батькові ОСОБА_1 . А тому суд приходить до висновку, що в трудовій книжці, військовому білеті та документі про освіту допущена неправильність у запису по - батькові заявника і зазначені вище особисті документі належать саме заявнику.
Заява підтверджується свідченнями заявника, свідків, та слідуючими документами : копією трудової книжки, копією паспорта, копією військового білета, копією атестата.
Таким чином, зібрані у справі докази та їх належна оцінка вказують на наявність підстав для задоволення вище зазначених вимог.
Керуючись ст.ст. 5,10,60,212,213,215, п.1 ст.256,294 ЦПК України, суд, -
В И Р І Ш И В :
заяву задоволити. Визнати факт, що документ про освіту атестат НОМЕР_1, військовий білет НОМЕР_2 та трудова книжка НОМЕР_3 належать ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителю АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення апеляційної скарги.
Головуючий: