Справа №2 «о»-32/2010
к о п і я
Рішення
Іменем України
28 липня 2010 року Козельщинський районний суд Полтавської області в складі головуючого: судді - Самосьонок В.М.
при секретарі - Білан О.М.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Козельщина цивільну справу за заявою ОСОБА_1 «Про надання права на шлюб», -
встановив:
Заявник ОСОБА_1.ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження звернулась в районний суд з заявою в якій прохала надати їй право на шлюб з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1. В заяві вказувала що 2008 році познайомилась з ОСОБА_2 з яким підтримувала близькі стосунки і в травні 2010 року завагітніла і має намір укласти з ним шлюб, однак в РАЦСі їй було відмовлено у реєстрації шлюбу, поскільки вона не досягла шлюбного віку, встановленого ст. 22 Сімейного кодексу України.
Реєстрація шлюбу відповідає її інтересам.
В судовому засіданні заявниця заяву підтримувала і прохала її задовольнити.
ОСОБА_2 в суді заяву визнав і прохав задовольнити заяву.
Заінтересована особа – РАЦС заяву визнала.
Суд, вислухавши заявницю ОСОБА_1, представника РАЦС, ОСОБА_2 вважає що заява підлягає задоволенню.
Як встановлено в суді і вбачається із матеріалів справи заявниці виповнилось 15 років, вона перебуває на 10 тижні вагітності. Як заявниця так і її майбутній чоловік не мають хронічних хвороб, які б перешкоджали реєстрації шлюбу .Обоє з майбутнього подружжя обізнані про стан здоров’я один одного, тому реєстрація шлюбу відповідає інтересам заявниці. Поскільки заявниця не досягла шлюбного віку – 17 років то реєстрація шлюбу можлива тільки за рішенням суду, а тому керуючись ст. ст. 22, 23 СК України, ст. ст. 10, 15, 213-215 ЦПК України суд, -
вирішив:
Надати ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_2 право на реєстрацію шлюбу з ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_3.
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом 10 днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга може бути подана в Апеляційний суд Полтавської області через Козельщинський районний суд протягом 20 днів з дня подачі заяви.
Головуючий: підпис:
Суддя Козельщинського
районного суду: В.М.Самосьонок