Судове рішення #1042965
Справа №2-810/2007р

 Справа №2-810/2007р.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 березня 2007 року        Харцизький міський суд Донецької області у складі:

головуючого - судді Лутай А.М.

при секретарі - Недікової О.О. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Харцизьку цивільну справу за позовом ОКП „Донецькобленерго" ВО „Харцизьктепломережа" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за теплопостачання, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач відмовляється від позову та просить закрити провадження у цивільній справі за його позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за теплопостачання посилаючись на те, що заборгованість сплачена у повному обсязі.

Суд вважає заяву такою, що підлягає задоволенню.

Закриття провадження по справі не порушує права та інтереси сторін.

Керуючись п.3 ч.І ст.205 ЦПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти відмову ОКП „Донецькобленерго" ВО „Харцизьктепломережа" від позову.

Закрити провадження по справі за позовом ОКП „Донецькобленерго" ВО „Харцизьктепломережа" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за теплопостачання.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заяву про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація