Головуючий в 1-і1 інстанціїЗварич О.В. рядок статзвіту №38
Госп. суд Львівської області №2/1734-2/162А Справа №22а-3194/07 Доповідач: Кушнерик М.П.
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
судового засідання
23 серпня 2007р. колегія суддів Львівського апеляційного адміністративного суду
в складі: головуючого – судді: КУШНЕРИКА М.П.
суддів: ПЛІША М.А., ШАВЕЛЯ Р.М.
при секретарі: РАХМАНОВІЙ Н.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Львові заяву Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області про поновлення строку апеляційного оскарження постанови Господарського суду Львівської області від 10 січня 2007р. по справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Жовківському районі про спонукання до дій,-
в с т а н о в и л а :
Постановою Господарського суду Львівської області від 10.01.2007р. відмовлено в задоволенні позову.
Пенсійний фонд України в Жовківському районі Львівської області оскаржив дану постанову та просить поновити строк на апеляційне оскарження, як пропущений з поважних причин, мотивуючи тим, що отримали копію постанови 22.01.2007р., а представник не зрозумів резолютивної частини постанови, оголошеної в судовому засіданні.
Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи заяви, колегія суддів вважає, що заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження слід залишити без задоволення, оскільки такий пропущений заявником без поважних причин.
При цьому судом встановлено, що представник заявника була у судовому засіданні 10.01.2007р. та при винесенні оскаржуваної постанови \а.с. 25\.
Згідно ч.3 ст. 186 КАС України заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 КАС України - з дня складення в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Посилання заявника, що копію постанови отримано лише 22.01.2007р., колегія суддів не приймає до уваги, оскільки КАС України, а саме ст. 167 ч.2 цього Кодексу зазначено, що особи, які беруть у справі, можуть отримати в суді копію постанови чи ухвали суду, однак не передбачено строк апеляційного оскарження постанови з часу отримання її копії, чим і спростовується твердження заявника про те, що представник, який брав участь у судовому засіданні, не зрозумів резолютивної частини оскаржуваної постанови.
Виходячи з викладено та
Керуючись ст. 102, 167 ч.3, 186 ч.3, 186 ч.6, 196, 206 КАС України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
Відмовити Управлінню Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області в поновленні строку апеляційного оскарження постанови Господарського суду Львівської області від 10 січня 2007р. по справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Жовківському районі про спонукання до дій.
Апеляційну скаргуУправління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області на постанову Господарського суду Львівської області від 10 січня 2007р. по справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Жовківському районі Львівської області до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Жовківському районі про спонукання до дій - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення, однак може бути оскаржена безпосередньо до адміністративного суду касаційної інстанції протягом одного місяця.
Головуючий: М.П.КУШНЕРИК
Судді: М.А.ПЛІШ
Р.М.ШАВЕЛЬ