Судове рішення #10427528

Справа № 2 - 279/2010  

Р І Ш Е Н Н Я    

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И  

      11 серпня 2010 року                                                                                                    м. Перечин

      Перечинський районний суд Закарпатської області у складі:  

  головуючого – судді Амаровича В.П.,  

при секретарі — Соханич Л.Ю.,  

з участю позивачки — ОСОБА_2,  

відповідача — ОСОБА_3,  

 розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду м. Перечин цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення аліментів, -  

                                                                           В С Т А Н О В И В :  

    Позивачка звернулася до суду з позовною заявою, в якій просить стягнути з відповідача на свою користь аліменти на утримання неповнолітньої доньки – ОСОБА_4,        ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі ? прожиткового мінімуму, але не менше ніж                       30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття.  

 Свої позовні вимоги мотивує тим, що з відповідачем по справі вона перебувала у шлюбі, від якого у них народилася дитина, а саме донька ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка знаходиться на її утриманні. Оскільки, відповідач в добровільному порядку не надає ніякої матеріальної допомоги на утримання неповнолітньої доньки, проблемами дитини не цікавиться та не турбується її утриманням, тому просить позов задовольнити.

 Позивачка ОСОБА_2 у попередньому судовому засідання  позовні вимоги підтримала повністю і просила розглянути справу у даному судовому засіданні.

 Відповідач ОСОБА_3 у попередньому судовому засідання позов визнав повністю і також просив розглянути справу у даному судовому засіданні.

  Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим з таких підс тав.  

 Відповідно до ст. 180 СК України батьки зобов ' язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Встановлено, що сторони по справі перебували у шлюбі,  мають одну дитину: доньку — ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1. Відповідач у добровільному порядку не надає позивачці матеріальної допомоги на утримання дитини, внаслідок чого порушені вимоги ст.180 СК України щодо обов'язку батьків утримувати свою дитину до досягнення нею повноліття, а тому позов підлягає до задоволення.

 Керуючись  ст. ст. 10,  15, 88, 130 ч. 4, 174 ч.4, 212 - 215, 218, 367 ЦПК України, ст. ст. 180, 182, 183 СК України, с  у  д, -

Р І Ш И В :

 

Позов задовольнити.      

 Стягнути з ОСОБА_3, мешканця АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_2, мешканки АДРЕСА_2, аліменти на утримання дитини: доньки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 у розмірі ? прожиткового мінімуму, але не менше ніж                                           30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення дитиною повноліття, починаючи з 28 липня 2010 року.  

Стягнути з  ОСОБА_3 на користь держави 51 (п'ятдесят одну) грн. державного мита та 120 (сто двадцять) грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Рішення  про стягнення аліментів підлягає негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.  

         Головуючий:                                                                                                          Амарович В.П.  

 

  • Номер: 2-др/794/2/17
  • Опис:
  • Тип справи: на заяву (роз'яснення рішення суду, виправлення описок та арифметичних помилок у судовому рішенні, повернення судового збору, додаткове рішення суду)
  • Номер справи: 2-279/10
  • Суд: Апеляційний суд Чернівецької області
  • Суддя: Амарович Віктор Петрович
  • Результати справи: додаткове рішення суду
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 25.01.2017
  • Дата етапу: 20.03.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація